Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
1331
2272
2032

+240

Wszystkich odwiedzin
Od początku 2 158 902

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
125-lecie OSP Złota PDF Drukuj Email

W sobotę 26 maja br. OSP w Złotej świętowała 125-lecie swego istnienia. Była msza w intencji strażaków, poświęcenie i wręczenie nowego sztandaru, strażackie medale i odznaczenia. Było odświętnie i galowo. Koledzy ze Złotej na uroczystość zaprosili także i nas, a jak to wszystko wyglądało, można zobaczyć poniżej.

Więcej…
 
Harcerze u strażaków PDF Drukuj Email

10 maja 2018 r. odwiedziła nas grupa harcerzy. Druhny i druhowie z 6 Drużyny Starszoharcerskiej „Wilcza…” z Jurkowa oraz z 18 Tarnowskiej Drużyny Starszoharcerskiej „Dżokeje” z SOSW w Zbylitowskiej Górze – wraz z opiekunami – z dużym zainteresowaniem obejrzeli naz sprzęt i wyposażenie, a także wysłuchali pogadanki na temat naszych działań. Poniżej kilka pamiątkowych fotografii z tej wizyty.

Więcej…
 
Dzień Strażaka PDF Drukuj Email

4 maja – w Dniu Strażaka, uczestniczyliśmy w uroczystej mszy za druhów z naszej jednostki. Po kościelnej liturgii złożyliśmy kwiaty przy miejscowym pomniku św. Floriana, którego podczas nabożeństwa prosiliśmy o opiekę i wsparcie w naszym – nie tylko strażackim – życiu. Strażackie święto zakończyliśmy spotkaniem w naszej strażnicy, wspominając historyczne już zdarzenia z życia naszej jednostki oraz tych którzy już odeszli z naszych szeregów. Poniżej kilka zdjęć z tego świątecznego dla nas dnia.

Więcej…
 
XXI Bieg Floriański oraz Gminny Dzień Strażaka 2018 PDF Drukuj Email

1 maja 2018 roku, już po raz dwudziesty pierwszy, odbył się Bieg Floriański, który połączono z obchodami Gminnego Dnia Strażaka. Była to niewątpliwie jedna z fajniejszych atrakcji tegorocznego długiego majowego weekendu, która z pewnością przetrwa długo w pamięci, zarówno jej uczestników jak i obserwatorów. Poniżej fotoreportaż z tego wydarzenia.

Więcej…
 
Wizyta na strażnicy PDF Drukuj Email

25 kwietnia 2018 r. naszą remizę odwiedzili uczniowie szkoły podstawowej w Czchowie. Z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli wyposażenie jednostki, przymierzyli mundury bojowe, wysłuchali pogadanki na temat zakresu i zasad działania ochotniczych straży pożarnych. Jak to wszystko wyglądało, przedstawia poniższy fotoreportaż.

Więcej…
 
Wielkanoc 2018 PDF Drukuj Email

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, nastrój i uroczystości. Nie mogło zabraknąć w tym wszystkim i naszego – strażaków – uczestnictwa. Poniżej fotorelacja z przygotowań i samego przebiegu służby przy Pańskim Grobie.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 47


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.