Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
38
390
339

+51

Wszystkich odwiedzin
Od początku 970 576
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Bieg Floriański 2016 PDF Drukuj Email

1 maja 2016 roku, tym razem w Tymowej, odbył się XIX Bieg Floriański połączony z gminnymi obchodami Dnia Strażaka. Wzięły w nim udział – tradycyjnie już – drużyny reprezentujące poszczególne jednostki OSP z terenu naszej gminy, uczniowie szkół wszystkich szczebli oraz zawodnicy niezrzeszeni, w tzw. kategorii „open”. Trudna trasa, o długości około 1900 metrów, wymagała od startujących sporo wysiłku, lecz tym większa była satysfakcja z jej przebiegnięcia. Bieg ukończyli wszyscy startujący, obyło się też bez jakichkolwiek wypadków czy urazów. Wszyscy uczestnicy biegu, jak również widzowie, mogli się po jego zakończeniu posilić kiełbaskami oraz gorącą grochówką. Medale wraz z dyplomami wręczyły zwycięzcom i uczestnikom władze gminy z burmistrzem Markiem Chudobą na czele, a z okazji strażackiego święta życzenia złożył gość honorowy uroczystości – Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku, brygadier Piotr Strojny. Poniżej fotograficzna relacja z Biegu.

Więcej…
 
Wielkanoc 2016 PDF Drukuj Email

Wielkanocne Święta to dla nas strażaków czas dodatkowych obowiązków. Tradycyjnie już, rozpoczęliśmy je od generalnych porządków, a później dopiero nadeszła pora na galowe mundury, warty przy grobie Chrystusa, śledzia, święconkę i uroczystą rezurekcję. Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z tych wyjątkowych dni.

Więcej…
 
Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze PDF Drukuj Email

27 lutego 2016 roku, w naszej jednostce odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze, na którym podsumowano pięcioletnią kadencję, udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi i wybrano nowy na kolejne pięć lat. Na zebraniu omówiono też działalność bojową naszej OSP, szkolenia, oraz uchwalono i zatwierdzono plan działania na najbliższy rok. W zebraniu, oprócz naszych druhów, udział wzięli: burmistrz Czchowa – Marek Chudoba, Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku – st. bryg. Piotr Strojny, członek Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP – Kazimierz Sady, Komendant Gminny ZOSP RP – Piotr Musiał oraz Komendant Ochrony p.pożarowej – Stanisław Obal. Informacyjnie podajemy, że skład Zarządu na kolejną kadencję pozostał ten sam.

Więcej…
 
Święto Niepodległości PDF Drukuj Email

11 listopada - ta bardzo ważna dla każdego Polaka data zobowiązuje wszystkich, którzy czują się patriotami, do godnego i uroczystego uczczenia kolejnej rocznicy historycznego zwrotu w dziejach naszego Kraju gdy jako naród, po latach niewoli, znowu odzyskaliśmy wolność. W tak uroczystych chwilach nie mogło oczywiście zabraknąć i nas – polskich strażaków. Poniżej fotoreportaż z tych rocznicowych uroczystości.

Więcej…
 
Ćwiczenia powiatowe jednostek KSRG PDF Drukuj Email

2 października 2015 roku odbyły się, zorganizowane przez Komendę Powiatową PSP w Brzesku, ćwiczenia z zakresu ratownictwa medycznego i drogowego, w których udział wzięły jednostki OSP należące do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego, w tym i nasza jednostka. Polegały one na działaniach ratowniczych w czasie symulowanych zdarzeń – drogowych i innych. Poniżej fotorelacja z ćwiczeń.

Więcej…
 
Kontrola gotowości bojowej PDF Drukuj Email

25 września br. jednostka nasza poddana została kontroli. Przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, z zastępcą Komendanta Powiatowego st. bryg. Piotrem Strojnym na czele, sprawdzali stan naszej gotowości, sprzęt i wyposażenie. Jak ta kontrola przebiegała, zobaczyć można na poniższych zdjęciach.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 38


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.