Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
183
390
317

+73

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 139 015
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Turniej Wiedzy Pożarniczej PDF Drukuj Email

Miło nam zakomunikować, że nasz druh Julian Baran, zdobył w kategorii „Młodzież szkół ponadgimnazjalnych”, pierwsze miejsce w eliminacjach powiatowych tegorocznego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Gratulujemy i życzymy sukcesów w eliminacjach wojewódzkich.

Julek Baran jest młodym strażakiem, uczy się jeszcze, a co ciekawe, dzień w którym odniósł sukces w Turnieju, był drugim dniem Jego uczestnictwa w kursie strażaków ratowników, po którego ukończeniu stanie się pełnoprawnym strażakiem i będzie mógł uczestniczyć we wszelkich, prowadzonych przez swoją jednostkę, akcjach ratowniczych.

Więcej…
 
Nie wypalaj PDF Drukuj Email

 
Walne Zebranie Sprawozdawcze PDF Drukuj Email

7 stycznia 2017 roku odbyło się w naszej jednostce Walne Zebranie Sprawozdawcze, podczas którego podsumowaliśmy wszystkie aspekty działania naszej OSP, wytyczyliśmy kierunki i plany na 2017 rok, oraz udzieliliśmy Zarządowi absolutorium. W zebraniu, oprócz członków naszej jednostki, uczestniczyli: Komendant Powiatowy PSP w Brzesku st. bryg. Piotr Strojny, Komendant Gminny ZOSP RP dh Piotr Musiał, oraz Gminny Komendant Ochrony Przeciwpożarowej dh Stanisław Obal. Poniżej fotoreportaż z zebrania, a fotografował dh Paweł Kantek.

Więcej…
 
Odszedł na wieczną służbę PDF Drukuj Email

 
Akcja oddawania krwi PDF Drukuj Email

 
Święto Niepodległości PDF Drukuj Email

11 listopada, jak co roku, uroczyście obchodziliśmy 98 rocznicę odzyskania przez nasz Kraj niepodległości. Z tej okazji odprawiona została msza w intencji Ojczyzny, wspólnie przemaszerowano na cmentarz, gdzie na grobach poległych w I-szej wojnie światowej złożono wiązanki kwiatów, a na zakończenie, w sali naszego kina, odbył się okolicznościowy, patriotyczny montaż słowno – muzyczno – poetycki. Poniżej kilka zdjęć z tego ważnego święta. Zdjęcia: Michał Skorupski.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 41


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.