Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
119
260
394

-134

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 164 445
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Święto Konstytucji 3 maja PDF Drukuj Email

Strażacy wraz ze swymi sztandarami, tradycyjnie już, uczestniczyli w naszych lokalnych obchodach 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Była uroczysta msza, odświętny przemarsz oraz uroczysta okolicznościowa akademia. Jak to wszystko wyglądało obrazuje poniższy fotoreportaż. Zdjęcia: dh Paweł Kantek.

Więcej…
 
Ach, co to był za ślub... PDF Drukuj Email

2 maja 2017 r. syn naszego Komendanta Gminnego – też strażak ochotnik – wstąpił w związek małżeński. Nie wypadało nam nie złożyć mu życzeń wielu szczęśliwych lat życia ze swoją wybranką, dlatego też przedstawiciele naszej jednostki, bojowym samochodem i w pełnej jego obsadzie stawili się przed kościołem, w którym młodzi brali ślub. Tym razem zamiast prądownic, w rekach mieli duży bukiet róż. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Więcej…
 
XX Bieg Floriański PDF Drukuj Email

W sobotę 29 kwietnia odbył się kolejny, jubileuszowy już bo XX-ty, Bieg Floriański. Tego roku połączono go z obchodami Gminnego Dnia Strażaka. Zarówno zmagania sportowe jak i uroczysta zbiórka strażackich pododdziałów odbyły się na czchowskim rynku i przyległych doń ulicach. Było sportowo, galowo i ciekawie. We współpracy z Firmą Auto Zelek zorganizowano pokazy ratownictwa drogowego – dziękujemy! Była do wyboru, kiełbaska z grilla lub grochówka ze strażackiego kotła, było też uroczyste wręczenie medali i strażackich odznaczeń. Ci co w minioną sobotę odwiedzili nasz urokliwy czchowski rynek na pewno tego nie żałują. Poniżej fotoreportaż z imprezy. Zdjęcia: dh Tomek Kozdrój.

Więcej…
 
Podziękowanie PDF Drukuj Email

Ochotnicza Straż Pożarna w Czchowie dziękuje Zarządowi Zespołu Elektrowni Wodnych Rożnów – Czchów za nieodpłatne przekazanie naszej jednostce środka pianotwórczego.

 
Bieg Floriański PDF Drukuj Email

 
Wielkanoc 2017 PDF Drukuj Email

Za nami Wielkanocne Święta, w których mieliśmy swój udział także jako strażacy. Jak w każdej rodzinie, a śmiało można tak nazwać także członków naszej Ochotniczej Straży Pożarnej, zaczęliśmy od solidnego sprzątania. Zarówno wnętrza budynku Domu Strażaka jak i jego otoczenia. Później czyszczenie na błysk umundurowania, hełmów i halabard, a następnie honorowa warta przy Grobie Chrystusa i udział w uroczystej rezurekcji. Jak to wszystko wyglądało tego roku, obrazuje poniższy fotoreportaż.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 42


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.