Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
211
526
1216

-690

Wszystkich odwiedzin
Od początku 914 984
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Święto Niepodległości PDF Drukuj Email

11 listopada - ta bardzo ważna dla każdego Polaka data zobowiązuje wszystkich, którzy czują się patriotami, do godnego i uroczystego uczczenia kolejnej rocznicy historycznego zwrotu w dziejach naszego Kraju gdy jako naród, po latach niewoli, znowu odzyskaliśmy wolność. W tak uroczystych chwilach nie mogło oczywiście zabraknąć i nas – polskich strażaków. Poniżej fotoreportaż z tych rocznicowych uroczystości.

Więcej…
 
Ćwiczenia powiatowe jednostek KSRG PDF Drukuj Email

2 października 2015 roku odbyły się, zorganizowane przez Komendę Powiatową PSP w Brzesku, ćwiczenia z zakresu ratownictwa medycznego i drogowego, w których udział wzięły jednostki OSP należące do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego, w tym i nasza jednostka. Polegały one na działaniach ratowniczych w czasie symulowanych zdarzeń – drogowych i innych. Poniżej fotorelacja z ćwiczeń.

Więcej…
 
Kontrola gotowości bojowej PDF Drukuj Email

25 września br. jednostka nasza poddana została kontroli. Przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, z zastępcą Komendanta Powiatowego st. bryg. Piotrem Strojnym na czele, sprawdzali stan naszej gotowości, sprzęt i wyposażenie. Jak ta kontrola przebiegała, zobaczyć można na poniższych zdjęciach.

Więcej…
 
4 Rajd Polski Historyczny PDF Drukuj Email

Sporym wydarzeniem dla mieszkańców Czchowa, w tym i dla nas, był postój na czchowskim rynku starych, rajdowych samochodów, które w ramach historycznego rajdu, właśnie w Czchowie miały jedną z przerw. Naprawdę warto było znaleźć się 4 września na rynku aby zobaczyć te leciwe lecz ciągle piękne i dziarskie pojazdy, posłuchać głosu ich silników, poczuć atmosferę dawnych lat. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Więcej…
 
Dożynki 2015 PDF Drukuj Email

30 sierpnia 2015 roku odbyły się – tym razem w miejscowości Piaski Drużków – gminne dożynki, do których organizacji i przeprowadzenia, swą „cegiełkę dołożyli także strażacy. Zabawa, mimo  prawdziwego upału, była przednia, a uczestnicy – sądząc choćby tylko po szerokich uśmiechach – zadowoleni. Poniżej kilka migawek z tegorocznych dożynek.

Więcej…
 
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze – 2015 PDF Drukuj Email

15 sierpnia 2015 r, na stadionie w Tymowej, odbyła się sportowo pożarnicza rywalizacja jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej gminy. W zawodach wzięło udział 6 jednostek OSP. W sportowej atmosferze i przy mocnym dopingu licznej publiczności, strażacy ochotnicy mieli okazję wykazać się swą sprawnością. W zawodach najlepiej wypadła jednostka z Jurkowa, a nasi strażacy powrócili do tradycji i zajęli zaszczytne szóste miejsce. Zabawa jednak była przednia, kiełbaski i fasolka pyszne, a pogoda wspaniała - warto więc było być w to sobotnie popołudnie na naprawdę udanej strażackiej imprezie. Poniżej fotomigawki z zawodów.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 37


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.