Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
323
437
430

+7

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 016 493
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
XVII Baszta Jazz Festival – 2016 PDF Drukuj Email

Szeroko znany już czchowski festiwal jazzowy, także tego roku odbywał się z naszym udziałem. Strażackie posterunki pomagały usprawniać ruch drogowy, kierowały samochody na parkingi, udzielały informacji. Oprócz druhów z naszej jednostki, w działaniach tych brali także udział strażacy z OSP Biskupice Melsztyńskie. Poniżej kilka fotek z dwóch festiwalowych dni.

Więcej…
 
Boże Ciało - 2016 PDF Drukuj Email

Przy sprzyjającej pogodzie i z udziałem wielu wiernych, w święto Bożego Ciała, ulicami Czchowa przeszła procesja do czterech ołtarzy. Poniżej fotorelacja z tegorocznych uroczystości i naszego, tradycyjnego już, w nich udziału.

Więcej…
 
Kolejna wizyta PDF Drukuj Email

Korzystając ze związanych z Miesiącem Ochrony Przeciwpożarowej „dni otwartych remiz”, odwiedzili nas miejscowi przedszkolacy. Jak zwykle w takich sytuacjach nie zabrakło otwartych z zachwytu buź, mnóstwa pytań i zaglądania w każdy zakamarek strażnicy. Nasi strażacy cierpliwie demonstrowali małym gościom sprzęt i strażackie wyposażenie, odpowiadali na pytania i pilnie baczyli aby któreś dziecko – w zapale poznawania wszystkiego co dookoła -nie schowało się w jakiś zakamarek samochodów lub garaży. Jak to wszystko wyglądało, przedstawia kilka poniższych zdjęć.

Więcej…
 
Powiatowy Dzień Strażaka PDF Drukuj Email

6 maja 2016 roku, na terenie Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, uroczyście obchodzono Dzień Strażaka. W uroczystościach, oprócz strażaków zawodowych i ochotników, udział wzięły władze województwa małopolskiego, naszego powiatu oraz burmistrzowie i wójtowie gmin. Sejm RP reprezentowała posłanka Józefa Szczurek-Żelazko. Były medale, odznaczenia i awanse, a wśród wyróżnionych znalazł się też przedstawiciel naszej jednostki, druh Stanisław Kozdrój. Poniżej fotomigawki z uroczystości.

Więcej…
 
Odwiedziny PDF Drukuj Email

Gwarno i tłoczno było dziś w naszej remizie. W ramach Dni Ochrony Przeciwpożarowej odwiedzili nas bowiem mali, mili goście. Dwie grupy, najpierw sześciolatków z przedszkola, a zaraz po nich, pierwszo i trzecioklasistów ze Szkoły Podstawowej, zwiedzały strażnicę, oglądały samochody i sprzęt strażacki. Jak zwykle z wielkim zainteresowaniem, zaciekawieniem i wręcz zachwytem. Może niektórzy/niektóre będą w przyszłości strażakami? Poniżej minireportaż z tej wizyty.

Więcej…
 
Dzień Strażaka PDF Drukuj Email

4 maja strażacy – zarówno ochotnicy jak i zawodowi - obchodzą swoje święto. Także i my uczciliśmy swego patrona biorąc udział w procesji do jego pomnika, a później w mszy, specjalnie odprawianej w naszej intencji. Po kościelnych uroczystościach przyjęliśmy od burmistrza Marka Chudoby życzenia wszelkiej pomyślności w służbie i życiu prywatnym, po czym wszyscy razem spotkaliśmy się w remizie, rozmawiając przy herbacie o różnych sprawach dotyczących strażaków, wspominając dawne czasy i druhów, którzy już zakończyli swą szlachetną posługę.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 39


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.