Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
1008
1952
1002

+950

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 420 728

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nowy „filmik” z wydarzeń 2012 roku PDF Drukuj Email

Zapraszamy wszystkich odwiedzających naszą stronę do obejrzenia nowego medialnego pokazu, który przekrojowo pokazuje wydarzenia 2012 roku w naszej jednostce. Może nie wszystkie wybrane przez nas zdjęcia są najwyższej jakości, nie każde ujęcie jest profesjonalne, lecz pamiętać należy, iż większość z nich wykonana została w trakcie trwania akcji ratowniczej, a dla nas z każdym wiążą się wspomnienia konkretnego miejsca i zadania. Nie jesteśmy profesjonalistami w medialnym przedstawianiu naszych działań – profesjonalnie staramy się pomagać ludziom. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i zapraszamy do obejrzenia pokazu.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.