Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
76
594
854

-260

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 103 417
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Bieg Floriański 2016 PDF Drukuj Email

1 maja 2016 roku, tym razem w Tymowej, odbył się XIX Bieg Floriański połączony z gminnymi obchodami Dnia Strażaka. Wzięły w nim udział – tradycyjnie już – drużyny reprezentujące poszczególne jednostki OSP z terenu naszej gminy, uczniowie szkół wszystkich szczebli oraz zawodnicy niezrzeszeni, w tzw. kategorii „open”. Trudna trasa, o długości około 1900 metrów, wymagała od startujących sporo wysiłku, lecz tym większa była satysfakcja z jej przebiegnięcia. Bieg ukończyli wszyscy startujący, obyło się też bez jakichkolwiek wypadków czy urazów. Wszyscy uczestnicy biegu, jak również widzowie, mogli się po jego zakończeniu posilić kiełbaskami oraz gorącą grochówką. Medale wraz z dyplomami wręczyły zwycięzcom i uczestnikom władze gminy z burmistrzem Markiem Chudobą na czele, a z okazji strażackiego święta życzenia złożył gość honorowy uroczystości – Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku, brygadier Piotr Strojny. Poniżej fotograficzna relacja z Biegu.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.