Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
93
594
854

-260

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 103 434
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dzień Strażaka PDF Drukuj Email

4 maja strażacy – zarówno ochotnicy jak i zawodowi - obchodzą swoje święto. Także i my uczciliśmy swego patrona biorąc udział w procesji do jego pomnika, a później w mszy, specjalnie odprawianej w naszej intencji. Po kościelnych uroczystościach przyjęliśmy od burmistrza Marka Chudoby życzenia wszelkiej pomyślności w służbie i życiu prywatnym, po czym wszyscy razem spotkaliśmy się w remizie, rozmawiając przy herbacie o różnych sprawach dotyczących strażaków, wspominając dawne czasy i druhów, którzy już zakończyli swą szlachetną posługę.

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.