Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
66
594
854

-260

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 103 407
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kolejna wizyta PDF Drukuj Email

Korzystając ze związanych z Miesiącem Ochrony Przeciwpożarowej „dni otwartych remiz”, odwiedzili nas miejscowi przedszkolacy. Jak zwykle w takich sytuacjach nie zabrakło otwartych z zachwytu buź, mnóstwa pytań i zaglądania w każdy zakamarek strażnicy. Nasi strażacy cierpliwie demonstrowali małym gościom sprzęt i strażackie wyposażenie, odpowiadali na pytania i pilnie baczyli aby któreś dziecko – w zapale poznawania wszystkiego co dookoła -nie schowało się w jakiś zakamarek samochodów lub garaży. Jak to wszystko wyglądało, przedstawia kilka poniższych zdjęć.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.