Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
76
594
854

-260

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 103 416
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Powiatowe ćwiczenia jednostek ochrony przeciwpożarowej z terenu powiatu brzeskiego – 2016 PDF Drukuj Email

14 października 2016 r. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku przeprowadziła ćwiczenia mające na celu sprawdzenie umiejętności strażaków ochotników podczas symulowanych zdarzeń. W ćwiczeniach udział wzięło 19 jednostek OSP z terenu naszego powiatu, w tym także nasza. Biorący udział w ćwiczeniach mieli do wykonania trzy zadania związane z zakresem działania strażaków ratowników. Przebieg ćwiczeń przedstawia poniższy fotoreportaż, do którego zdjęcia wykonał dh Michał Skorupski.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.