Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
248
1165
1216

-51

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 182 671
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Walne Zebranie Sprawozdawcze PDF Drukuj Email

7 stycznia 2017 roku odbyło się w naszej jednostce Walne Zebranie Sprawozdawcze, podczas którego podsumowaliśmy wszystkie aspekty działania naszej OSP, wytyczyliśmy kierunki i plany na 2017 rok, oraz udzieliliśmy Zarządowi absolutorium. W zebraniu, oprócz członków naszej jednostki, uczestniczyli: Komendant Powiatowy PSP w Brzesku st. bryg. Piotr Strojny, Komendant Gminny ZOSP RP dh Piotr Musiał, oraz Gminny Komendant Ochrony Przeciwpożarowej dh Stanisław Obal. Poniżej fotoreportaż z zebrania, a fotografował dh Paweł Kantek.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.