Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
244
1165
1216

-51

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 182 667
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Turniej Wiedzy Pożarniczej PDF Drukuj Email

Miło nam zakomunikować, że nasz druh Julian Baran, zdobył w kategorii „Młodzież szkół ponadgimnazjalnych”, pierwsze miejsce w eliminacjach powiatowych tegorocznego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Gratulujemy i życzymy sukcesów w eliminacjach wojewódzkich.

Julek Baran jest młodym strażakiem, uczy się jeszcze, a co ciekawe, dzień w którym odniósł sukces w Turnieju, był drugim dniem Jego uczestnictwa w kursie strażaków ratowników, po którego ukończeniu stanie się pełnoprawnym strażakiem i będzie mógł uczestniczyć we wszelkich, prowadzonych przez swoją jednostkę, akcjach ratowniczych.

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.