Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
74
594
854

-260

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 103 415
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
XVIII Baszta Jazz Festival PDF Drukuj Email

Jak co roku, szeroko znany już, czchowski festiwal jazzowy wspierany był logistycznie przez strażaków. W zabezpieczeniu imprezy brali udział druhowie naszej jednostki, a w drugi dzień jej trwania, pomagali nam druhowie z OSP Biskupice Melsztyńskie. Dodatkowym strażackim akcentem podczas festiwalu była wystawa fotograficznego zapisu poprzednich lat jazzowania, na której, między innymi, prezentowane były także zdjęcia autorstwa naszego prezesa. Poniżej kilka fotek z tegorocznej imprezy i strażackiego w niej udziału.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.