Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
323
437
430

+7

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 016 493
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Konkurs „Zagrożenia wobec przyrody wywołane przez człowieka oraz sposoby ochrony przed nimi” - podsumowanie PDF Drukuj Email

13 października 2017 roku w sali kina "Baszta" w Czchowie Komisja w składzie: Maria Wiśniewska-Płachta, Teresa Kasińska, Rozalia Krakowska, Joanna Dębiec, Patrycja Janicka-Raciborska, Paulina Kumorek, wyłoniła zwycięzców konkursu plastycznego pn. "Zagrożenia wobec przyrody wywołane przez człowieka oraz sposoby ochrony przed nimi" zorganizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Czchowie w ramach zadania publicznego "Straż na straży przyrody" współfinansowanego przez Powiat Brzeski. Spośród kilkudziesięciu prac Komisja wyłoniła zwycięzców wg kategorii:

KATEGORIA I (Przedszkole i kl. 0)

I miejsce: Tomasz Piwowar (PP Jurków), Maria Drużkowska (PSP Czchów), Oliwia Michalczyk (PP Jurków), Jagoda Widecka (PP Jurków), Lena Kupczyk (ZSiP Złota), Szymon Michalczyk (PP Jurków), Wojciech Ptak (PP Jurków), Oliwia Hajduga (PP Jurków).

II miejsce: Norbert Morys (PP Jurków), Kacper Szot (PP Czchów), Aleksandra Osuch (PP Tymowa), Hubert Maciaś (PP Jurków), Maksymilian Olchawa (PP Jurków), Karolina Szot (PSP Wytrzyszczka), Amelia Janik (PP Tymowa).

III miejsce: Magdalena Kozdrój (PSP Jurków), Zbigniew Zając (PSP Jurków), Oskar Maciaś (PSP Jurków).

KATEGORIA II (kl. I-III)

I miejsce: Szymon Hnatów (PSP Czchów), Jakub Ogiela (PSP Jurków), Nadia Śmiertka (PSP Czchów), Maksymilian Drużkowski (PSP Czchów).

II miejsce: Julia Dudek (PSP Czchów), Hubert Rzepka (PSP Jurków), Lena Karpiel (PSP Wytrzyszczka), Michał Kornaś (PSP Czchów)

III miejsce: Ewelina Bileńska (PSP Czchów), Franciszek Ryba (PSP Czchów)

KATEGORIA III (IV-VIII)

I miejsce: Julia Potera (PSP Jurków), Magdalena Kornaś (PSP Jurków), Izabela Kornaś (PSP Jurków), Jakub Szot (PSP Wytrzyszczka), Aleksandra Strączek (PSP Tymowa)

II miejsce: Tomasz Kornaś (PSP Jurków), Adrianna Janawa (PSP Jurków), Zuzanna Pajor (PSP Czchów), Agnieszka Sapała (PSP Tymowa)

III miejsce: Eliza Zelek (PSP Jurków), Karolina Witkowska (PSP Jurków), Michał; Marecik (ZSiP Złota), Aleksandra Mida (PSP Tymowa).

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Poniżej krótka fotorelacja.

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.