Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
275
1165
1216

-51

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 182 698
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Walne zebranie sprawozdawcze PDF Drukuj Email

20 stycznia 2018 roku, w jednostce OSP Czchów, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze. Podsumowaliśmy miniony rok, zaplanowaliśmy działania na 2018 rok, dyskutowaliśmy o sprawach nurtujących strażaków ochotników. Po dyskusji i podsumowaniach, Zarządowi jednostki jednomyślnie udzielono absolutorium. W zebraniu jako goście udział wzięli: Burmistrz Czchowa Marek Chudoba, Sekretarz Urzędu Miejskiego Jarosław Gurgul, Z-ca Komendanta Powiatowego PSP mł. bryg. Piotr Słowiak, Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP Marian Zalewski, Komendant Gminny ZOSP RP Piotr Musiał, oraz – po raz pierwszy w historii jednostki – kapelan strażaków ochotników ks. Mateusz Hojdak.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.