Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
32
202
212

-10

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 445 664

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Odwiedziny PDF Drukuj Email

Mimo siarczystego mrozu jak najcieplej staraliśmy się przyjąć grupę przedszkolaków, którzy wraz z wychowawczyniami, odwiedzili dzisiaj naszą strażnicę. Ze względu na niską temperaturę, nie mogliśmy zrobić naszym gościom pokazu na zewnątrz, dlatego sprzęt i strażackie wyposażenie, dzieci oglądały trochę w ciasnocie, czyli w garażach. W niczym i nikomu to jednak nie przeszkadzało, a zachwycona grupa wręcz chłonęła wszystko co nasi druhowie im prezentowali. Poniżej relacja fotograficzna z tego bardzo pamiętnego, zarówno dla nas jak i przedszkolaków, dnia 1-go marca.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.