Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
550
2008
2649

-641

Wszystkich odwiedzin
Od początku 2 252 587

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Star GBA 2,5/16 odszedł na „emeryturę” PDF Drukuj Email

Dzisiaj pożegnaliśmy się z 34-letnim samochodem gaśniczym Star 244 GBA 2,5 /16. Od swej nowości służył druhom naszej jednostki, niestety czas pokonał i jego. Najpierw zaczęła rdzewieć karoseria, później przeciekać beczka, silnik tracił moc, aż na końcu rozpadł się tylny most. Ze względów ekonomicznych uznano za nieopłacalną jego naprawę, wymontowaliśmy więc z niego strażackie wyposażenie, a pojazd przekazaliśmy formalnemu jego właścicielowi czyli Urzędowi Miejskiemu. Co dalej, czy i kiedy doczekamy się jego następcy – na razie nie wiemy. Poniżej kilka zdjęć obrazujących jego stan techniczny.

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.