Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
470
2008
2649

-641

Wszystkich odwiedzin
Od początku 2 252 507

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Płonące trawy PDF Drukuj Email

Wczesna wiosna to okres, w którym notuje się najwięcej przypadków wypalania traw i nieużytków. Jak groźne to zjawisko, nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. Że konsekwencje podpalania suchych traw mogą być równie groźne – od utraty zdrowia czy życia, poprzez kary finansowe, aż do strat gospodarczych i ekologicznych - też chyba nie. A jednak co roku trawy płoną. Głupota, lekkomyślność czy zwykła bezmyślność? Wszystkiego pewno po trochę. Zanim więc sięgniemy po zapałki, stanówmy się dziesięć razy czy warto ryzykować. Strażacy naprawdę mają wiele innych, ważniejszych rzeczy do roboty. Poniżej filmik z jednego z ostatnich takich pożarów.

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.