Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
512
2008
2649

-641

Wszystkich odwiedzin
Od początku 2 252 549

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wielkanoc 2019 PDF Drukuj Email

W obchody tegorocznego Święta Wielkiej Nocy nasi strażacy tradycyjnie zaangażowali się już od Wielkiego Czwartku, rozpoczynając je, jak co roku, od wielkiego sprzątania. Później był już udział w liturgii Wielkiego Tygodnia, która dla nas strażaków oznaczała pewne zmiany, związane z umiejscowieniem  Grobu Pańskiego. Po wartach przy Grobie Chrystusa, nadeszła Wielka Niedziela, a wraz z nią uroczysta rezurekcja i – oczywiście - pełna gala. Po uroczystościach było jeszcze pamiątkowe wspólne zdjęcie i rozeszliśmy się, aby resztę tego świątecznego czasu spędzić z najbliższymi. Poniżej krótki fotoreportaż z tego uroczystego wydarzenia.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.