Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
596
2008
2649

-641

Wszystkich odwiedzin
Od początku 2 252 633

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gminny Dzień Strażaka i 22 Bieg Floriański PDF Drukuj Email

1 maja 2019 roku obchodziliśmy Gminny Dzień Strażaka, tradycyjnie połączony z dwudziestym drugim już Biegiem Floriańskim. Tegoroczne obchody oraz sam bieg, odbywały się na terenie kąpieliska Chorwacja w Jurkowie. Zarówno pogoda jak i uczestnicy biegu wyjątkowo tego roku dopisali, a i – co oczywiste – dopisali też strażacy ze wszystkich jednostek OSP naszej gminy. Uroczystość uświetniła obecność władz samorządowych, z burmistrzem Markiem Chudobą na czele, a także z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku  mł. bryg. Piotr Słowiak oraz Wice Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brzesku st. bryg. w stanie spoczynku Dariusz Pęcak. Były życzenia z okazji naszego święta, listy gratulacyjne, był posiłek oraz medale i dyplomy dla uczestników Biegu. Była też świetna atmosfera, oraz zabawa ze wspólnego świętowania. Poniżej fotoreportaż z tego wydarzenia.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.