Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
19
291
270

+21

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 254 289
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kontrola gotowości bojowej PDF Drukuj Email

22 maja 2019 r. przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku przeprowadzili w naszej jednostce sprawdzian gotowości bojowej. Wszystko działo się tak jak podczas prawdziwej akcji, najpierw syrena alarmowa, a później działanie przy pozorowanym wypadku drogowym. Liczył się czas, prawidłowość i profesjonalność działania strażaków ratowników, a także stan i utrzymanie sprzętu. Podczas końcowego podsumowania kontroli, otrzymaliśmy ocenę pozytywną. Poniżej kilka zdjęć z tego sprawdzianu.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.