Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
1170
2486
2259

+227

Wszystkich odwiedzin
Od początku 2 667 315

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Walne Zebranie Sprawozdawcze PDF Drukuj Email

25 stycznia 2020 r. w naszej jednostce odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze. Przy uczestnictwie Burmistrza Czchowa Marka Chudoby, Sekretarza Urzędu Miejskiego w Czchowie Jarosława Gurgula, Z-cy Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku  bryg. Piotra Słowiaka, Prezesa Oddziału Powiatowego ZOSP RP Mariana Zalewskiego, Komendanta Gminnego ZOSP RP Piotra Musiała oraz Kapelana strażaków ochotników ks. Mateusza Hojdaka, omówiono działalność jednostki w ubiegłym roku, wykonanie zadań statutowych oraz przyjęto plan działania na nowy, 2020 rok. Po przeanalizowaniu sprawozdań, Walne Zebranie udzieliło Zarządowi absolutorium. Spotkanie zakończyło się wspólnym posiłkiem wszystkich uczestników.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.