Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
458
1356
1143

+213

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 624 439

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nowe wyposażenie PDF Drukuj Email

1 czerwca 2020 roku, w ramach pakietu medycznego Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej, nasza jednostka – wraz z innymi jednostkami OSP powiatu brzeskiego należącymi do KSRG – odebrała w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku zestaw składający się z: opryskiwacza spalinowego, 5 kg koncentratu - środka wirusobójczego, 4 szt. kombinezonów ochronnych, 4 szt. półmasek ochronnych typu FFP2, 50 par nitrylowych rękawiczek ochronnych, 1 litra oleju silnikowego do opryskiwaczy oraz 4 szt. gogli ochronnych. Zestaw ten przeznaczony jest m.in. do realizacji przez ochotnicze straże pożarne zadań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem skutków rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.