Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
575
2008
2649

-641

Wszystkich odwiedzin
Od początku 2 252 611

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Szkolimy się PDF Drukuj Email

Na naszych drogach porusza się coraz więcej samochodów z napędem elektrycznym, a to stawia przed strażakami ratownikami zupełnie nowe, nieznane dotychczas wyzwania związane z postępowaniem podczas akcji ratowniczych w czasie zdarzeń drogowych z udziałem takich właśnie pojazdów. 11 sierpnia 2020 r. zorganizowaliśmy dla naszych druhów krótkie szkolenie z zakresu Standardowych zasad postępowania podczas zdarzeń z samochodami osobowymi z napędem elektrycznym, poszerzone o praktyczny pokaz na elektrycznym samochodzie osobowym Tesla. Rad i wskazówek związanych z tego typu pojazdami udzielił nam Pan Henryk Marszałek, właściciel Stacji Kontroli Pojazdów Auto-Kompleks, który do w/w szkolenia udostępnił nam własny pojazd, za co serdecznie dziękujemy! Poniżej kilka zdjęć z tego szkolenia.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.