Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
1358
2272
2032

+240

Wszystkich odwiedzin
Od początku 2 158 930

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze 2021 PDF Drukuj Email

23 stycznia 2021 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Czchowie, które swą obecnością zaszczycili: Z-ca Małopolskiego Komendanta PSP w Krakowie bryg. Piotr Słowiak, Komendant Powiatowy PSP w Brzesku bryg Janusz Potera, Prezes Powiatowego Oddziału ZOSP RP dh Marian Zalewski, Gminny Komendant ZOSP RP Piotr Musiał oraz gospodarz naszej gminy Burmistrz Marek Chudoba. Podczas zebrania przedstawione zostały sprawozdania za miniony rok oraz całą kadencję Zarządu jednostki, któremu jednogłośnie udzielone zostało absolutorium. Następnie goście w swych przemówieniach, bardzo pozytywnie ocenili rolę OSP Czchów w zabezpieczeniu bezpieczeństwa w południowej części powiatu brzeskiego. W części wyborczej, zebrani druhowie postanowili udzielić dotychczasowemu Zarządowi olbrzymiego mandatu zaufania, wybierając go na następną kadencję w dotychczasowym składzie. Na zakończenie Zebrania podjęte zostały wymagane uchwały, przyjęto również plan działania jednostki na najbliższy rok. Tegoroczne zebranie odbyło się, ze względu na pandemię, w nietypowym dla nas miejscu bo w sali czchowskiego kina. Pozwoliło to zebranym na zachowanie odpowiedniego dystansu i reżimu sanitarnego. Poniżej kilka zdjęć  ilustrujących to wydarzenie.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.