Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
2285
3927
2064

+1863

Wszystkich odwiedzin
Od początku 2 779 469

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kiermasz dla Marcelka PDF Drukuj Email

27 marca 2021 r. na placu przy naszej Biedronce, odbył się zorganizowany przez „Sztab Marcelka” kiermasz, podczas którego sprzedawano różne produkty. Ze względu na bliskość Świąt, w przeważającej większości były to rzeczy związane z Wielkanocą, od różnych słodkości począwszy, poprzez wielkanocne ozdoby, aż do wyrobów rękodzielniczych włącznie – każdy mógł znaleźć coś co najbardziej mu odpowiada. Oczywiście cały dochód z kiermaszu przeznaczony był na leczenie Marcelka, małego, chorego chłopca z Jadownik. Mieliśmy i my strażacy swój mały udział w tej imprezie. Pomogliśmy organizatorom rozstawić namioty oraz dowieźć towar przeznaczony do sprzedaży. A na koniec wszystko to uprzątnąć i zabrać z miejsca wydarzenia. Poniżej kilka zdjęć z miejsca kiermaszu.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.