Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
422
3186
1730

+1456

Wszystkich odwiedzin
Od początku 4 271 516
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Uroczystość w operze PDF Drukuj Email

Na zaproszenie Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego, 26 lutego 2024 r. w Krakowskiej Operze zebrała się bardzo pokaźna grupa druhen i druhów, członków Ochotniczych Straży Pożarnych, a wraz z nimi przedstawiciele Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP, komendanci i funkcyjni Państwowej Straży Pożarnej z terenu Małopolski, pracownicy Urzędu Marszałkowskiego, z Marszałkiem Witoldem Kozłowskim na czele oraz radni Małopolskiego Sejmiku wraz z Jego Przewodniczącym Janem Dudą. Obecni także byli burmistrzowie i wójtowie małopolskich gmin. Celem spotkania było podsumowanie działań Urzędu Marszałkowskiego w zakresie zabezpieczenia bezpieczeństwa na terenie województwa, w tym wspierania – między innymi – jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Miłą częścią uroczystości było uhonorowanie i nagrodzenie małopolskich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, które w ubiegłym roku miały najwięcej interwencji. Każda z wyróżnionych jednostek OSP otrzymała dyplom, a wraz z nim torbę medyczną, voucher na szkolenie techniki jazdy oraz czek na 10 tys. zł. Z dumą informujemy, że jako jedyną z powiatu brzeskiego, uhonorowano w ten sposób Ochotniczą Straż Pożarną w Czchowie, której przedstawiciele w osobach Prezesa Jerzego Wojakiewicza oraz Naczelnika Stanisława Kozdroja, przy obecności Burmistrza Czchowa Marka Chudoby, wymienione wcześniej nagrody odebrali. Poniżej fotorelacja z uroczystości.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.