Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
90
594
854

-260

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 103 431
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Witamy na naszej nowej stronie PDF Drukuj Email

Wszystkich odwiedzających naszą "starą" stronę, zapraszamy do kontynuowania odwiedzin na obecnej. Zmieniliśmy szatę graficzną, domenę (www.ospczchow.pl - bez kropki po osp) i - mamy nadzieję - jej funkcjonalność. Postaramy się aby wszelkie informacje dotyczące naszej jednostki oraz zdjęcia z akcji ratowniczych ukazywały się bez zbędnej zwłoki. Prosimy o wybaczenie wszelkich niedociągnięć, ciągle pracujemy nad opanowaniem, bardzo trudnej, sztuki edytorskiej stron internetowych. Zachęcamy też wszystkich do przesyłania nam uwag dotyczących strony - co chcielibyście zmienić, co dodać, jak najciekawiej dla Was redagować ten nasz mały, informacyjny serwis.

Czchów 13.07.2010 r

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.