Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
615
2008
2649

-641

Wszystkich odwiedzin
Od początku 2 252 652

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strażacy na Dniach Czchowa. PDF Drukuj Email

Dni Czchowa bez strażaków? Rzecz nie do pomyślenia! Także i w tym roku bez naszych druhów, wspomaganych przez kolegów z OSP Biskupice Melsztyńskie, znacznie trudniej byłoby organizacyjnie przeprowadzić tę dwudniową uroczystość naszego miasta. Kierowanie ruchem, wskazywanie miejsc parkingowych, dbanie o sprawny wjazd i wyjazd, bezpieczne przeprowadzanie pieszych przez bardzo ruchliwą drogę K-75 – to właśnie nasze zadania. I choć pod bokiem było wiele atrakcji, to strażacy - nie bacząc na pogodę czy zmęczenie - dzielnie trwali na swych stanowiskach, czasem tylko zerkając na co ładniejsze uczestniczki zabawy.

 

Czchów dnia 26.07.2010 r

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.