Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
39
390
339

+51

Wszystkich odwiedzin
Od początku 970 577
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Roczna narada OSP PDF Drukuj Email

14 grudnia 2012 roku odbyła się, zorganizowana przez ZOSP RP Oddział Powiatowy w Brzesku, narada poświęcona podsumowaniu mijającego 2012 roku. Naradę z udziałem starosty brzeskiego, komendanta powiatowego PSP, z-cy komendanta powiatowego Policji, burmistrzów i wójtów z naszego powiatu oraz oczywiście przedstawicieli wszystkich jednostek OSP rozpoczął prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP dh Marian Zalewski. Stwierdził, że strażacy ochotnicy - jak zwykle niezawodnie - w pełni wypełnili swe zadania. Zarówno z zakresu pomocy potrzebującym jak również w dziedzinie życia społeczno kulturalnego w swoich miejscach działania. Komendant powiatowy PSP ocenił mijający rok pod względem działań bojowych. Głos zabrał także starosta, dziękując za ogromny wkład pracy w bezpieczeństwo i rozwój powiatu.Nie obyło się bez naszego gminnego akcentu. Komendant Gminny ZOSP RP w Czchowie dh Piotr Musiał opowiedział zebranym o pobycie delegacji OSP Jurków w Hongkongu, nawiązanych z tamtejszymi strażakami kontaktach i wrażeniach z tego odległego zakątka naszego globu. Później były życzenia wszelkiej pomyślności na nadchodzące Święta i Nowy Rok, lampka wina i posiłek. Naradę umilił występ laureatek konkursu Talenty Małopolski z Dębna, a obsługę kulinarną zapewniła załoga Schroniska Młodzieżowego w Brzesku gdzie spotkanie się odbyło. Poniższe zdjęcia może choć w części oddadzą przemiłą atmosferę spotkania.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.