Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
388
434
440

-6

Wszystkich odwiedzin
Od początku 583 921
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Roczna narada OSP PDF Drukuj Email

14 grudnia 2012 roku odbyła się, zorganizowana przez ZOSP RP Oddział Powiatowy w Brzesku, narada poświęcona podsumowaniu mijającego 2012 roku. Naradę z udziałem starosty brzeskiego, komendanta powiatowego PSP, z-cy komendanta powiatowego Policji, burmistrzów i wójtów z naszego powiatu oraz oczywiście przedstawicieli wszystkich jednostek OSP rozpoczął prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP dh Marian Zalewski. Stwierdził, że strażacy ochotnicy - jak zwykle niezawodnie - w pełni wypełnili swe zadania. Zarówno z zakresu pomocy potrzebującym jak również w dziedzinie życia społeczno kulturalnego w swoich miejscach działania. Komendant powiatowy PSP ocenił mijający rok pod względem działań bojowych. Głos zabrał także starosta, dziękując za ogromny wkład pracy w bezpieczeństwo i rozwój powiatu.Nie obyło się bez naszego gminnego akcentu. Komendant Gminny ZOSP RP w Czchowie dh Piotr Musiał opowiedział zebranym o pobycie delegacji OSP Jurków w Hongkongu, nawiązanych z tamtejszymi strażakami kontaktach i wrażeniach z tego odległego zakątka naszego globu. Później były życzenia wszelkiej pomyślności na nadchodzące Święta i Nowy Rok, lampka wina i posiłek. Naradę umilił występ laureatek konkursu Talenty Małopolski z Dębna, a obsługę kulinarną zapewniła załoga Schroniska Młodzieżowego w Brzesku gdzie spotkanie się odbyło. Poniższe zdjęcia może choć w części oddadzą przemiłą atmosferę spotkania.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.