Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
478
3186
1730

+1456

Wszystkich odwiedzin
Od początku 4 271 571
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze – 2023 PDF Drukuj Email

3 września 2023 r. na stadionie Tymon Tymowa odbyły się doroczne gminne zmagania strażaków ochotników gminy Czchów. W zawodach wzięły udział drużyny wszystkich jednostek OSP z naszego terenu, a OSP Tymowa dodatkowo wystawiła drużynę młodzieżową. Rywalizacja odbywała się w dwóch konkurencjach: sztafety pożarniczej i ćwiczenia bojowego. Po zaciętym zmaganiu, zwyciężyli nasi druhowie, czyli drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej z Czchowa. Poniżej fotorelacja z zawodów oraz krótki filmik z ćwiczenia bojowego.

Więcej…
 
OSP Czchów 2013 Wydarzenia PDF Drukuj Email

 
Filmiki z alarmowych wyjazdów PDF Drukuj Email

Gdy odezwie się syrena alarmowa, gdy nasi strażacy co sił biegną do remizy, gdy w końcu wyjeżdżają do różnego rodzaju akcji ratowniczych, całkiem z boku obserwują nas inni, utrwalając to co w pierwszych momentach po ogłoszeniu alarmu się dzieje. Takie właśnie sfilmowane początki naszych akcji przedstawiają poniższe nagrania.

 
Nowy „filmik” z wydarzeń 2012 roku PDF Drukuj Email

Zapraszamy wszystkich odwiedzających naszą stronę do obejrzenia nowego medialnego pokazu, który przekrojowo pokazuje wydarzenia 2012 roku w naszej jednostce. Może nie wszystkie wybrane przez nas zdjęcia są najwyższej jakości, nie każde ujęcie jest profesjonalne, lecz pamiętać należy, iż większość z nich wykonana została w trakcie trwania akcji ratowniczej, a dla nas z każdym wiążą się wspomnienia konkretnego miejsca i zadania. Nie jesteśmy profesjonalistami w medialnym przedstawianiu naszych działań – profesjonalnie staramy się pomagać ludziom. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i zapraszamy do obejrzenia pokazu.

 

 
Radio Kraków u czchowskich strażaków PDF Drukuj Email

17 października 2012 r. gościliśmy w naszych skromnych progach redaktora Jana Stępnia z Radia Kraków Małopolska. Postanowił on nagrać z udziałem najpopularniejszego strażaka małopolski 2012 roku czyli naszego druha Stanisława Kozdroja, audycję radiową o strażakach ochotnikach. W rozmowie przy mikrofonie wzięli także udział: burmistrz Czchowa, a zarazem prezes Oddziału Gminnego ZOSP RP dh Marek Chudoba oraz sekretarz jednostki dh Jerzy Wojakiewicz. Zapraszamy do wysłuchania audycji, którą na swej antenie wyemitowało Radio Kraków.

 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.