Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
549
1551
1715

-164

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 773 735

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Radio Kraków u czchowskich strażaków PDF Drukuj Email

17 października 2012 r. gościliśmy w naszych skromnych progach redaktora Jana Stępnia z Radia Kraków Małopolska. Postanowił on nagrać z udziałem najpopularniejszego strażaka małopolski 2012 roku czyli naszego druha Stanisława Kozdroja, audycję radiową o strażakach ochotnikach. W rozmowie przy mikrofonie wzięli także udział: burmistrz Czchowa, a zarazem prezes Oddziału Gminnego ZOSP RP dh Marek Chudoba oraz sekretarz jednostki dh Jerzy Wojakiewicz. Zapraszamy do wysłuchania audycji, którą na swej antenie wyemitowało Radio Kraków.

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.