Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
2264
3927
2064

+1863

Wszystkich odwiedzin
Od początku 2 779 447

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kontrola gotowości operacyjnej PDF Drukuj Email

11 czerwca 2021 roku przedstawiciele Komendy Powiatowej w Brzesku, w osobach: st. Bryg. Andrzej Kufta z-ca Komendanta Powiatowego, bryg. Wojciech Podleś naczelnik wydziału operacyjnego, ml. Kpt Wojciech Cetnarowski dyżurny operacyjny, przeprowadzili w naszej jednostce kontrolę gotowości operacyjnej. Nasi druhowie wykonywali w ramach tej kontroli założenie: pożar w budynku wielokondygnacyjnym. Wszystkie wykonywane w ramach czynności były skrupulatnie przez kontrolujących obserwowane i oceniane. Ogólna ocena kontroli – bardzo dobry. Poniżej kilka zdjęć z kontroli.

 

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.