Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
2657
3927
2064

+1863

Wszystkich odwiedzin
Od początku 2 779 841

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
„Prace konserwatorsko - restauratorskie oraz roboty budowlane przy zabytkowej drewniano - kamiennej kapliczce św. Jana Nepomucena w Czchowie wzniesionej w I poł. XIX wieku” PDF Drukuj Email

Ochotnicza Straż Pożarna w Czchowie jest Beneficjentem operacji pn. „Prace konserwatorsko - restauratorskie oraz roboty budowlane przy zabytkowej drewniano - kamiennej kapliczce św. Jana Nepomucena w Czchowie wzniesionej w I poł. XIX wieku” mającej na celu zachowanie dziedzictwa lokalnego poprzez prace konserwatorsko - restauratorskie oraz roboty budowlane przy zabytkowej drewniano - kamiennej kapliczce św. Jana Nepomucena w Czchowie wzniesionej w I poł. XIX wieku, będącego obiektem dziedzictwa kulturowego.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Przewidywane wyniki operacji: w wyniku realizacji operacji kapliczka św. Jana Nepomucena w Czchowie zostanie poddana pracom konserwatorskim i restauratorskim.

 


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.