Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
569
2906
1350

+1556

Wszystkich odwiedzin
Od początku 3 937 820
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strażacy na Dniach Czchowa. PDF Drukuj Email

Dni Czchowa bez strażaków? Rzecz nie do pomyślenia! Także i w tym roku bez naszych druhów, wspomaganych przez kolegów z OSP Biskupice Melsztyńskie, znacznie trudniej byłoby organizacyjnie przeprowadzić tę dwudniową uroczystość naszego miasta. Kierowanie ruchem, wskazywanie miejsc parkingowych, dbanie o sprawny wjazd i wyjazd, bezpieczne przeprowadzanie pieszych przez bardzo ruchliwą drogę K-75 – to właśnie nasze zadania. I choć pod bokiem było wiele atrakcji, to strażacy - nie bacząc na pogodę czy zmęczenie - dzielnie trwali na swych stanowiskach, czasem tylko zerkając na co ładniejsze uczestniczki zabawy.

 

Czchów dnia 26.07.2010 r

Więcej…
 
Strażacy ochotnicy też jazzują. PDF Drukuj Email

10 i 11 lipca 2010 roku – tradycyjnie już – odbył się w Czchowie Festiwal Jazzowy, na którym, też tradycyjnie, nie mogło zabraknąć naszych druhów. Wprawdzie nie na estradzie byliśmy obecni, ale kierowanie ruchem, ustawianie pojazdów na parkingu i inne porządkowe sprawy, to już była nasza domena.
Poniżej kilka fotograficznych dokumentów z naszej tam obecności.


Czchów 15 lipca 2010 r.

Więcej…
 
Witamy na naszej nowej stronie PDF Drukuj Email

Wszystkich odwiedzających naszą "starą" stronę, zapraszamy do kontynuowania odwiedzin na obecnej. Zmieniliśmy szatę graficzną, domenę (www.ospczchow.pl - bez kropki po osp) i - mamy nadzieję - jej funkcjonalność. Postaramy się aby wszelkie informacje dotyczące naszej jednostki oraz zdjęcia z akcji ratowniczych ukazywały się bez zbędnej zwłoki. Prosimy o wybaczenie wszelkich niedociągnięć, ciągle pracujemy nad opanowaniem, bardzo trudnej, sztuki edytorskiej stron internetowych. Zachęcamy też wszystkich do przesyłania nam uwag dotyczących strony - co chcielibyście zmienić, co dodać, jak najciekawiej dla Was redagować ten nasz mały, informacyjny serwis.

Czchów 13.07.2010 r

 
« pierwszapoprzednia5152następnaostatnia »

Strona 52 z 52


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.