Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
75
594
854

-260

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 103 416
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ćwiczenia w Radłowie PDF Drukuj Email

30 września 2016 roku, nasza jednostka, jednym ciężkim samochodem gaśniczym, w ramach Małopolskiej Brygady Odwodowej Państwowej Straży Pożarnej – Kompania Gaśnicza Tarnów – brała udział w ćwiczeniach gaśniczych w kompleksie leśnym Radłów. Oprócz OSP Czchów, z powiatu brzeskiego w ćwiczeniach brały także udział jednostki OSP z Gnojnika i Szczurowej. Poniżej fotoreportaż z ćwiczeń.

Więcej…
 
5 Rajd Polski Historyczny PDF Drukuj Email

W sobotę 3 września, nasz czchowski rynek zapełnił się pięknymi, starymi lecz bardzo jeszcze żwawymi samochodami. To uczestnicy corocznego historycznego rajdu właśnie tutaj wyznaczyli sobie jeden z punktów postojowych. Było co pooglądać, posłuchać dźwięków krzepkich jeszcze silników, zadumać się nad postępem motoryzacji. My także mieliśmy skromny udział w tym wydarzeniu, a jak to wyglądało, przedstawia kilka poniższych zdjęć.

Więcej…
 
Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze 2016 PDF Drukuj Email

14 sierpnia 2016 roku, na stadionie w Złotej, odbyły się zawody sportowo pożarnicze, w których wzięły udział wszystkie jednostki OSP z terenu naszej gminy, a OSP Tworkowa dodatkowo wystawiła drużynę żeńską. Zawody upłynęły w sportowej atmosferze, a doping zebranej publiczności sprawił, że ta widowiskowa strażacka impreza nad wyraz była udana. Zawody zakończyła gorąca grochówka i wręczenie dyplomów oraz pucharów. Poniżej fotorelacja.

Więcej…
 
Kontrola gotowości bojowej PDF Drukuj Email

10 sierpnia 2016 r. przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku przeprowadzili w naszej jednostce kontrolę gotowości bojowej. Sprawdzano zarówno ludzi jak i sprzęt. W ramach kontroli przeprowadzono pozorowaną akcję ratunkową przy wypadku drogowym.
Po podsumowaniu kontroli, zespół kontrolny wystawił nam ocenę bardzo dobrą.

Więcej…
 
Dni Czchowa – 2016 PDF Drukuj Email

Tegoroczne Dni Czchowa – 22, 23 i 24 lipca - poszerzone były o związany z nadchodzącymi Światowymi Dniami Młodzieży Festiwal Młodych. Naszym tradycyjnym już zadaniem było zapewnienie porządku na drogach dojazdowych i parkingach oraz zabezpieczenie przeciwpożarowe głównej imprezy. Podczas piątkowego Festiwalu Młodych, dbaliśmy bezpieczeństwo podczas przemarszu międzynarodowej grupy uczestników ŚDM oraz koncertu i zabawy na czchowskim rynku. Poniżej kilka zdjęć z naszego uczestnictwa w tej imprezie.

Więcej…
 
XVII Baszta Jazz Festival – 2016 PDF Drukuj Email

Szeroko znany już czchowski festiwal jazzowy, także tego roku odbywał się z naszym udziałem. Strażackie posterunki pomagały usprawniać ruch drogowy, kierowały samochody na parkingi, udzielały informacji. Oprócz druhów z naszej jednostki, w działaniach tych brali także udział strażacy z OSP Biskupice Melsztyńskie. Poniżej kilka fotek z dwóch festiwalowych dni.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 11 z 41


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.