Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
575
583
451

+132

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 025 676
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dzień Strażaka PDF Drukuj Email

4 maja strażacy – zarówno ochotnicy jak i zawodowi - obchodzą swoje święto. Także i my uczciliśmy swego patrona biorąc udział w procesji do jego pomnika, a później w mszy, specjalnie odprawianej w naszej intencji. Po kościelnych uroczystościach przyjęliśmy od burmistrza Marka Chudoby życzenia wszelkiej pomyślności w służbie i życiu prywatnym, po czym wszyscy razem spotkaliśmy się w remizie, rozmawiając przy herbacie o różnych sprawach dotyczących strażaków, wspominając dawne czasy i druhów, którzy już zakończyli swą szlachetną posługę.

Więcej…
 
Święto Konstytucji 3 maja – 2016 PDF Drukuj Email

To tak bardzo ważne dla Polski i Polaków święto nie mogło się odbyć bez naszej – strażaków – obecności. Poczty sztandarowe, orkiestra i galowe mundury stanowiły tylko dodatkową oprawę dla uroczystości, były naszym skromnym wyrazem szacunku dla naszego Kraju, dla Polskości. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z dnia 3 maja 2016 r.

Więcej…
 
Bieg Floriański 2016 PDF Drukuj Email

1 maja 2016 roku, tym razem w Tymowej, odbył się XIX Bieg Floriański połączony z gminnymi obchodami Dnia Strażaka. Wzięły w nim udział – tradycyjnie już – drużyny reprezentujące poszczególne jednostki OSP z terenu naszej gminy, uczniowie szkół wszystkich szczebli oraz zawodnicy niezrzeszeni, w tzw. kategorii „open”. Trudna trasa, o długości około 1900 metrów, wymagała od startujących sporo wysiłku, lecz tym większa była satysfakcja z jej przebiegnięcia. Bieg ukończyli wszyscy startujący, obyło się też bez jakichkolwiek wypadków czy urazów. Wszyscy uczestnicy biegu, jak również widzowie, mogli się po jego zakończeniu posilić kiełbaskami oraz gorącą grochówką. Medale wraz z dyplomami wręczyły zwycięzcom i uczestnikom władze gminy z burmistrzem Markiem Chudobą na czele, a z okazji strażackiego święta życzenia złożył gość honorowy uroczystości – Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku, brygadier Piotr Strojny. Poniżej fotograficzna relacja z Biegu.

Więcej…
 
Wielkanoc 2016 PDF Drukuj Email

Wielkanocne Święta to dla nas strażaków czas dodatkowych obowiązków. Tradycyjnie już, rozpoczęliśmy je od generalnych porządków, a później dopiero nadeszła pora na galowe mundury, warty przy grobie Chrystusa, śledzia, święconkę i uroczystą rezurekcję. Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z tych wyjątkowych dni.

Więcej…
 
Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze PDF Drukuj Email

27 lutego 2016 roku, w naszej jednostce odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze, na którym podsumowano pięcioletnią kadencję, udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi i wybrano nowy na kolejne pięć lat. Na zebraniu omówiono też działalność bojową naszej OSP, szkolenia, oraz uchwalono i zatwierdzono plan działania na najbliższy rok. W zebraniu, oprócz naszych druhów, udział wzięli: burmistrz Czchowa – Marek Chudoba, Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku – st. bryg. Piotr Strojny, członek Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP – Kazimierz Sady, Komendant Gminny ZOSP RP – Piotr Musiał oraz Komendant Ochrony p.pożarowej – Stanisław Obal. Informacyjnie podajemy, że skład Zarządu na kolejną kadencję pozostał ten sam.

Więcej…
 
Święto Niepodległości PDF Drukuj Email

11 listopada - ta bardzo ważna dla każdego Polaka data zobowiązuje wszystkich, którzy czują się patriotami, do godnego i uroczystego uczczenia kolejnej rocznicy historycznego zwrotu w dziejach naszego Kraju gdy jako naród, po latach niewoli, znowu odzyskaliśmy wolność. W tak uroczystych chwilach nie mogło oczywiście zabraknąć i nas – polskich strażaków. Poniżej fotoreportaż z tych rocznicowych uroczystości.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 11 z 39


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.