Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
2650
3927
2064

+1863

Wszystkich odwiedzin
Od początku 2 779 834

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wspomagamy Narodowy Program Szczepień PDF Drukuj Email

W ramach ogólnopolskiej akcji szczepień przeciw COVID-19, od dzisiaj strażacy z naszej jednostki rozpoczęli dowożenie do punktu szczepień osób, które nie są w stanie dotrzeć do niego we własnym zakresie. Przypominamy, że aby uzyskać taką pomoc, zainteresowani powinni zgłaszać ten fakt do Urzędu Miejskiego w Czchowie, który koordynuje akcję, ustalając terminy i formy dowozu.

Więcej…
 
Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze 2021 PDF Drukuj Email

23 stycznia 2021 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Czchowie, które swą obecnością zaszczycili: Z-ca Małopolskiego Komendanta PSP w Krakowie bryg. Piotr Słowiak, Komendant Powiatowy PSP w Brzesku bryg Janusz Potera, Prezes Powiatowego Oddziału ZOSP RP dh Marian Zalewski, Gminny Komendant ZOSP RP Piotr Musiał oraz gospodarz naszej gminy Burmistrz Marek Chudoba. Podczas zebrania przedstawione zostały sprawozdania za miniony rok oraz całą kadencję Zarządu jednostki, któremu jednogłośnie udzielone zostało absolutorium. Następnie goście w swych przemówieniach, bardzo pozytywnie ocenili rolę OSP Czchów w zabezpieczeniu bezpieczeństwa w południowej części powiatu brzeskiego. W części wyborczej, zebrani druhowie postanowili udzielić dotychczasowemu Zarządowi olbrzymiego mandatu zaufania, wybierając go na następną kadencję w dotychczasowym składzie. Na zakończenie Zebrania podjęte zostały wymagane uchwały, przyjęto również plan działania jednostki na najbliższy rok. Tegoroczne zebranie odbyło się, ze względu na pandemię, w nietypowym dla nas miejscu bo w sali czchowskiego kina. Pozwoliło to zebranym na zachowanie odpowiedniego dystansu i reżimu sanitarnego. Poniżej kilka zdjęć  ilustrujących to wydarzenie.

Więcej…
 
Zbieramy na sprzęt PDF Drukuj Email

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/ebvry5

 
Ciężki początek tygodnia PDF Drukuj Email

 
Samochód dla naszych strażaków PDF Drukuj Email

12 listopada 2020 roku, odebraliśmy z Komendy Powiatowej w Brzesku, przydzielony naszej jednostce decyzją Małopolskiego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej, ciężki samochód gaśniczy marki Man. Zastąpi on mocno wysłużonego już Jelcza i z racji posiadania napędu na wszystkie osie, pozwoli na dotarcie podczas akcji ratowniczych, w najtrudniejsze nawet tereny naszej gminy.

 
Nowe zasady bezpieczeństwa PDF Drukuj Email

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 48


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.