Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
109
927
1052

-125

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 203 758
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
XXI Bieg Floriański oraz Gminny Dzień Strażaka 2018 PDF Drukuj Email

1 maja 2018 roku, już po raz dwudziesty pierwszy, odbył się Bieg Floriański, który połączono z obchodami Gminnego Dnia Strażaka. Była to niewątpliwie jedna z fajniejszych atrakcji tegorocznego długiego majowego weekendu, która z pewnością przetrwa długo w pamięci, zarówno jej uczestników jak i obserwatorów. Poniżej fotoreportaż z tego wydarzenia.

Więcej…
 
Wizyta na strażnicy PDF Drukuj Email

25 kwietnia 2018 r. naszą remizę odwiedzili uczniowie szkoły podstawowej w Czchowie. Z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli wyposażenie jednostki, przymierzyli mundury bojowe, wysłuchali pogadanki na temat zakresu i zasad działania ochotniczych straży pożarnych. Jak to wszystko wyglądało, przedstawia poniższy fotoreportaż.

Więcej…
 
Wielkanoc 2018 PDF Drukuj Email

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, nastrój i uroczystości. Nie mogło zabraknąć w tym wszystkim i naszego – strażaków – uczestnictwa. Poniżej fotorelacja z przygotowań i samego przebiegu służby przy Pańskim Grobie.

Więcej…
 
Odwiedziny PDF Drukuj Email

Mimo siarczystego mrozu jak najcieplej staraliśmy się przyjąć grupę przedszkolaków, którzy wraz z wychowawczyniami, odwiedzili dzisiaj naszą strażnicę. Ze względu na niską temperaturę, nie mogliśmy zrobić naszym gościom pokazu na zewnątrz, dlatego sprzęt i strażackie wyposażenie, dzieci oglądały trochę w ciasnocie, czyli w garażach. W niczym i nikomu to jednak nie przeszkadzało, a zachwycona grupa wręcz chłonęła wszystko co nasi druhowie im prezentowali. Poniżej relacja fotograficzna z tego bardzo pamiętnego, zarówno dla nas jak i przedszkolaków, dnia 1-go marca.

Więcej…
 
Walne zebranie sprawozdawcze PDF Drukuj Email

20 stycznia 2018 roku, w jednostce OSP Czchów, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze. Podsumowaliśmy miniony rok, zaplanowaliśmy działania na 2018 rok, dyskutowaliśmy o sprawach nurtujących strażaków ochotników. Po dyskusji i podsumowaniach, Zarządowi jednostki jednomyślnie udzielono absolutorium. W zebraniu jako goście udział wzięli: Burmistrz Czchowa Marek Chudoba, Sekretarz Urzędu Miejskiego Jarosław Gurgul, Z-ca Komendanta Powiatowego PSP mł. bryg. Piotr Słowiak, Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP Marian Zalewski, Komendant Gminny ZOSP RP Piotr Musiał, oraz – po raz pierwszy w historii jednostki – kapelan strażaków ochotników ks. Mateusz Hojdak.

Więcej…
 
99 Rocznica Odzyskania Niepodległości PDF Drukuj Email

11 listopada 2017 r, w 99 rocznicę odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, braliśmy wraz z innymi jednostkami OSP udział w uroczystych obchodach tego tak ważnego dla wszystkich Polaków święta. Była uroczysta msza, przemarsz na groby żołnierzy poległych podczas I wojny światowej oraz okolicznościowa akademia. Jak to wszystko wyglądało, prezentuje poniższy fotoreportaż. Zdjęcia: dh Paweł Kantek.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 43


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.