Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
210
526
1216

-690

Wszystkich odwiedzin
Od początku 914 983
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Podziękowanie PDF Drukuj Email

Serdecznie dziękujemy Firmie PIXEL za ufundowanie naszej jednostce tabliczek imiennych na szafki mundurowe.

 
Droga Krzyżowa PDF Drukuj Email

W ostatni dzień marca 2017 roku, na ulicach Czchowa odprawiona została Droga Krzyżowa. Sprawnym i bezpiecznym przejściem uczestników nabożeństwa oraz kierowaniem ruchem drogowym podczas Drogi Krzyżowej, zajęli się druhowie z naszej jednostki. Poniżej fotoreportaż z tego wydarzenia, zrealizowany przez Tomka Kozdroja

Więcej…
 
Turniej Wiedzy Pożarniczej PDF Drukuj Email

Miło nam zakomunikować, że nasz druh Julian Baran, zdobył w kategorii „Młodzież szkół ponadgimnazjalnych”, pierwsze miejsce w eliminacjach powiatowych tegorocznego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Gratulujemy i życzymy sukcesów w eliminacjach wojewódzkich.

Julek Baran jest młodym strażakiem, uczy się jeszcze, a co ciekawe, dzień w którym odniósł sukces w Turnieju, był drugim dniem Jego uczestnictwa w kursie strażaków ratowników, po którego ukończeniu stanie się pełnoprawnym strażakiem i będzie mógł uczestniczyć we wszelkich, prowadzonych przez swoją jednostkę, akcjach ratowniczych.

Więcej…
 
Nie wypalaj PDF Drukuj Email

 
Walne Zebranie Sprawozdawcze PDF Drukuj Email

7 stycznia 2017 roku odbyło się w naszej jednostce Walne Zebranie Sprawozdawcze, podczas którego podsumowaliśmy wszystkie aspekty działania naszej OSP, wytyczyliśmy kierunki i plany na 2017 rok, oraz udzieliliśmy Zarządowi absolutorium. W zebraniu, oprócz członków naszej jednostki, uczestniczyli: Komendant Powiatowy PSP w Brzesku st. bryg. Piotr Strojny, Komendant Gminny ZOSP RP dh Piotr Musiał, oraz Gminny Komendant Ochrony Przeciwpożarowej dh Stanisław Obal. Poniżej fotoreportaż z zebrania, a fotografował dh Paweł Kantek.

Więcej…
 
Odszedł na wieczną służbę PDF Drukuj Email

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 37


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.