Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
213
526
1216

-690

Wszystkich odwiedzin
Od początku 914 986
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kontrola gotowości bojowej PDF Drukuj Email

10 sierpnia 2016 r. przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku przeprowadzili w naszej jednostce kontrolę gotowości bojowej. Sprawdzano zarówno ludzi jak i sprzęt. W ramach kontroli przeprowadzono pozorowaną akcję ratunkową przy wypadku drogowym.
Po podsumowaniu kontroli, zespół kontrolny wystawił nam ocenę bardzo dobrą.

Więcej…
 
Dni Czchowa – 2016 PDF Drukuj Email

Tegoroczne Dni Czchowa – 22, 23 i 24 lipca - poszerzone były o związany z nadchodzącymi Światowymi Dniami Młodzieży Festiwal Młodych. Naszym tradycyjnym już zadaniem było zapewnienie porządku na drogach dojazdowych i parkingach oraz zabezpieczenie przeciwpożarowe głównej imprezy. Podczas piątkowego Festiwalu Młodych, dbaliśmy bezpieczeństwo podczas przemarszu międzynarodowej grupy uczestników ŚDM oraz koncertu i zabawy na czchowskim rynku. Poniżej kilka zdjęć z naszego uczestnictwa w tej imprezie.

Więcej…
 
XVII Baszta Jazz Festival – 2016 PDF Drukuj Email

Szeroko znany już czchowski festiwal jazzowy, także tego roku odbywał się z naszym udziałem. Strażackie posterunki pomagały usprawniać ruch drogowy, kierowały samochody na parkingi, udzielały informacji. Oprócz druhów z naszej jednostki, w działaniach tych brali także udział strażacy z OSP Biskupice Melsztyńskie. Poniżej kilka fotek z dwóch festiwalowych dni.

Więcej…
 
Boże Ciało - 2016 PDF Drukuj Email

Przy sprzyjającej pogodzie i z udziałem wielu wiernych, w święto Bożego Ciała, ulicami Czchowa przeszła procesja do czterech ołtarzy. Poniżej fotorelacja z tegorocznych uroczystości i naszego, tradycyjnego już, w nich udziału.

Więcej…
 
Kolejna wizyta PDF Drukuj Email

Korzystając ze związanych z Miesiącem Ochrony Przeciwpożarowej „dni otwartych remiz”, odwiedzili nas miejscowi przedszkolacy. Jak zwykle w takich sytuacjach nie zabrakło otwartych z zachwytu buź, mnóstwa pytań i zaglądania w każdy zakamarek strażnicy. Nasi strażacy cierpliwie demonstrowali małym gościom sprzęt i strażackie wyposażenie, odpowiadali na pytania i pilnie baczyli aby któreś dziecko – w zapale poznawania wszystkiego co dookoła -nie schowało się w jakiś zakamarek samochodów lub garaży. Jak to wszystko wyglądało, przedstawia kilka poniższych zdjęć.

Więcej…
 
Powiatowy Dzień Strażaka PDF Drukuj Email

6 maja 2016 roku, na terenie Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, uroczyście obchodzono Dzień Strażaka. W uroczystościach, oprócz strażaków zawodowych i ochotników, udział wzięły władze województwa małopolskiego, naszego powiatu oraz burmistrzowie i wójtowie gmin. Sejm RP reprezentowała posłanka Józefa Szczurek-Żelazko. Były medale, odznaczenia i awanse, a wśród wyróżnionych znalazł się też przedstawiciel naszej jednostki, druh Stanisław Kozdrój. Poniżej fotomigawki z uroczystości.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 37


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.