Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
128
1001
1487

-486

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 501 922

Uwaga!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Odwiedziny PDF Drukuj Email

Mimo siarczystego mrozu jak najcieplej staraliśmy się przyjąć grupę przedszkolaków, którzy wraz z wychowawczyniami, odwiedzili dzisiaj naszą strażnicę. Ze względu na niską temperaturę, nie mogliśmy zrobić naszym gościom pokazu na zewnątrz, dlatego sprzęt i strażackie wyposażenie, dzieci oglądały trochę w ciasnocie, czyli w garażach. W niczym i nikomu to jednak nie przeszkadzało, a zachwycona grupa wręcz chłonęła wszystko co nasi druhowie im prezentowali. Poniżej relacja fotograficzna z tego bardzo pamiętnego, zarówno dla nas jak i przedszkolaków, dnia 1-go marca.

Więcej…
 
Walne zebranie sprawozdawcze PDF Drukuj Email

20 stycznia 2018 roku, w jednostce OSP Czchów, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze. Podsumowaliśmy miniony rok, zaplanowaliśmy działania na 2018 rok, dyskutowaliśmy o sprawach nurtujących strażaków ochotników. Po dyskusji i podsumowaniach, Zarządowi jednostki jednomyślnie udzielono absolutorium. W zebraniu jako goście udział wzięli: Burmistrz Czchowa Marek Chudoba, Sekretarz Urzędu Miejskiego Jarosław Gurgul, Z-ca Komendanta Powiatowego PSP mł. bryg. Piotr Słowiak, Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP Marian Zalewski, Komendant Gminny ZOSP RP Piotr Musiał, oraz – po raz pierwszy w historii jednostki – kapelan strażaków ochotników ks. Mateusz Hojdak.

Więcej…
 
99 Rocznica Odzyskania Niepodległości PDF Drukuj Email

11 listopada 2017 r, w 99 rocznicę odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, braliśmy wraz z innymi jednostkami OSP udział w uroczystych obchodach tego tak ważnego dla wszystkich Polaków święta. Była uroczysta msza, przemarsz na groby żołnierzy poległych podczas I wojny światowej oraz okolicznościowa akademia. Jak to wszystko wyglądało, prezentuje poniższy fotoreportaż. Zdjęcia: dh Paweł Kantek.

Więcej…
 
Ćwiczenia medyczne PDF Drukuj Email

28 października 2017 r. odbyły się ćwiczenia jednostek ochrony przeciwpożarowej z terenu powiatu brzeskiego podczas zdarzeń symulowanych. W ćwiczeniach wzięło udział 18 jednostek OSP, w tym i nasza jednostka. Jak wyglądały te ćwiczebne działania obrazuje poniższy fotoreportaż. Zdjęcia dh G. Szostak.

Więcej…
 
Podsumowanie projektu „Straż na straży przyrody” PDF Drukuj Email

27 października 2017 r. w czchowskiej sali kina nastąpiło podsumowanie współfinansowego przez Powiat Brzeski projektu „Straż na straży przyrody”, którego współorganizatorem była także nasza jednostka. Poniżej fotoreportaż z podsumowania. Zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości MOKSiR.

Więcej…
 
Fotorelacja ze „Spartakiady przedszkolaków” PDF Drukuj Email

Dzięki uprzejmości redakcji Czasu Czchowa oraz Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji, możemy poniżej zaprezentować fotograficzny zapis przebiegu Spartakiady dla przedszkolaków – czyli pełnej radości i uśmiechu imprezy dla najmłodszych. Dziękujemy!

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 44


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.