Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
194
390
317

+73

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 139 026
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
XX Bieg Floriański PDF Drukuj Email

W sobotę 29 kwietnia odbył się kolejny, jubileuszowy już bo XX-ty, Bieg Floriański. Tego roku połączono go z obchodami Gminnego Dnia Strażaka. Zarówno zmagania sportowe jak i uroczysta zbiórka strażackich pododdziałów odbyły się na czchowskim rynku i przyległych doń ulicach. Było sportowo, galowo i ciekawie. We współpracy z Firmą Auto Zelek zorganizowano pokazy ratownictwa drogowego – dziękujemy! Była do wyboru, kiełbaska z grilla lub grochówka ze strażackiego kotła, było też uroczyste wręczenie medali i strażackich odznaczeń. Ci co w minioną sobotę odwiedzili nasz urokliwy czchowski rynek na pewno tego nie żałują. Poniżej fotoreportaż z imprezy. Zdjęcia: dh Tomek Kozdrój.

Więcej…
 
Podziękowanie PDF Drukuj Email

Ochotnicza Straż Pożarna w Czchowie dziękuje Zarządowi Zespołu Elektrowni Wodnych Rożnów – Czchów za nieodpłatne przekazanie naszej jednostce środka pianotwórczego.

 
Bieg Floriański PDF Drukuj Email

 
Wielkanoc 2017 PDF Drukuj Email

Za nami Wielkanocne Święta, w których mieliśmy swój udział także jako strażacy. Jak w każdej rodzinie, a śmiało można tak nazwać także członków naszej Ochotniczej Straży Pożarnej, zaczęliśmy od solidnego sprzątania. Zarówno wnętrza budynku Domu Strażaka jak i jego otoczenia. Później czyszczenie na błysk umundurowania, hełmów i halabard, a następnie honorowa warta przy Grobie Chrystusa i udział w uroczystej rezurekcji. Jak to wszystko wyglądało tego roku, obrazuje poniższy fotoreportaż.

Więcej…
 
Podziękowanie PDF Drukuj Email

Serdecznie dziękujemy Firmie PIXEL za ufundowanie naszej jednostce tabliczek imiennych na szafki mundurowe.

 
Droga Krzyżowa PDF Drukuj Email

W ostatni dzień marca 2017 roku, na ulicach Czchowa odprawiona została Droga Krzyżowa. Sprawnym i bezpiecznym przejściem uczestników nabożeństwa oraz kierowaniem ruchem drogowym podczas Drogi Krzyżowej, zajęli się druhowie z naszej jednostki. Poniżej fotoreportaż z tego wydarzenia, zrealizowany przez Tomka Kozdroja

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 41


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.