Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
257
351
382

-31

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 234 388
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze PDF Drukuj Email

Wprawdzie pogoda w tym roku strażakom nie dopisała, ale że i na co dzień działamy w różnych – często niesprzyjających - warunkach, tak i tym razem deszcz, mżawka i niska temperatura nie były w stanie przeszkodzić w przeprowadzeniu corocznych Zawodów Sportowo Pożarniczych. Ze względów bezpieczeństwa (śliski tor) zrezygnowano z części konkurencji, ale najbardziej widowiskowa tzw. bojówka się odbyła i to ona pozwoliła wyłonić zwycięzców – OSP Jurków. Poniżej fotorelacja z zawodów.

Więcej…
 
Zapraszamy PDF Drukuj Email

 
Zaprosili nas PDF Drukuj Email

Ochotnicza Straż Pożarna w Jadownikach obchodziła w minioną niedzielę jubileusz 130 lecia swego istnienia. Na uroczystość, koledzy z Jadownik zaprosili szereg jednostek OSP z naszego powiatu, w tym i naszą. Delegacja OSP Czchów – wraz ze sztandarem – w uroczystościach udział wzięła, a poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Więcej…
 
To ważne! PDF Drukuj Email

Szansa na podniesienie kwalifikacji - szczegóły w poniższych odnośnikach.

Kierunek kariera

Projekt „Kierunek Kariera” w Czchowie

 
Dni Czchowa 2017 PDF Drukuj Email

29 – 30 lipca 2017 r. odbyły się „Dni Czchowa”, coroczna letnia impreza, której zabezpieczeniem trudnią się – między innymi – także strażacy. Organizacją ruchu drogowego, kierowaniem na parkingi i zabezpieczeniem przeciwpożarowym, zajmowała się nasza jednostka oraz druhowie z OSP Biskupice Melsztyńskie. Poniżej kilka zdjęć z tegorocznego święta naszego miasta.

Więcej…
 
Piaski Drużków – Piknik rodzinny PDF Drukuj Email

W niedzielę 23 lipca, w miejscowości Piaski Drużków odbyła się impreza pod nazwą „Piknik rodzinny”, w czasie której druhowie z naszej jednostki czuwali nad ruchem drogowym w bezpośrednim otoczeniu imprezy oraz zabezpieczali pomoc medyczną. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 43


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.