Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
259
351
382

-31

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 234 390
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziękujemy PDF Drukuj Email

Pan Roman Mendel, właściciel Firmy „Mendel – Roboty Ziemne, Transport” podarował naszej jednostce elektryczną pompę wodną. Ten rodzaj pomp jest bardzo przydatny do wypompowywania wody z zalanych pomieszczeń, a tego typu akcje zdarzają się nam przy każdych większych opadach atmosferycznych. Podarowana pompa  z pewnością nie jeden raz pomoże nam skutecznie udzielić pomocy poszkodowanym. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

 
Święto patrona strażaków PDF Drukuj Email

W dniu świętego Floriana, a zarazem święta wszystkich strażaków, tradycyjnie uczestniczyliśmy w mszy za druhów naszej jednostki - zarówno tych czynnych jak i zmarłych. Po mszy, zgodnie z naszym zwyczajem, udaliśmy się pod pomnik naszego patrona, gdzie uroczyście złożyliśmy wiązankę kwiatów. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Więcej…
 
Zabytkowe pojazdy w Czchowie PDF Drukuj Email

4 maja 2019 r. czchowski rynek zapełnił się zabytkowymi pojazdami. Były jedno i wieloślady, które łączyło jedno – sędziwy wiek. Wszystkie jednak jeszcze rześkie i budzące podziw swą sprawnością. Druhowie z naszej jednostki mieli zaszczyt pomagać w organizacji ruchu i przejazdu tych prawdziwych już motoryzacyjnych unikatów. Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia.

Więcej…
 
3 Maja – Święto Konstytucji PDF Drukuj Email

W obchodach tego jakże ważnego dla naszego Narodu święta nie mogło zabraknąć i strażaków. Poczty sztandarowe jednostek OSP naszej gminy wraz z orkiestrą dętą OSP Złota uczestniczyły najpierw w uroczystej mszy, a po niej w akademii poświęconej temu wydarzeniu. Poniżej krótka fotorelacja z tej uroczystości.

Więcej…
 
Gminny Dzień Strażaka i 22 Bieg Floriański PDF Drukuj Email

1 maja 2019 roku obchodziliśmy Gminny Dzień Strażaka, tradycyjnie połączony z dwudziestym drugim już Biegiem Floriańskim. Tegoroczne obchody oraz sam bieg, odbywały się na terenie kąpieliska Chorwacja w Jurkowie. Zarówno pogoda jak i uczestnicy biegu wyjątkowo tego roku dopisali, a i – co oczywiste – dopisali też strażacy ze wszystkich jednostek OSP naszej gminy. Uroczystość uświetniła obecność władz samorządowych, z burmistrzem Markiem Chudobą na czele, a także z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku  mł. bryg. Piotr Słowiak oraz Wice Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brzesku st. bryg. w stanie spoczynku Dariusz Pęcak. Były życzenia z okazji naszego święta, listy gratulacyjne, był posiłek oraz medale i dyplomy dla uczestników Biegu. Była też świetna atmosfera, oraz zabawa ze wspólnego świętowania. Poniżej fotoreportaż z tego wydarzenia.

Więcej…
 
Wielkanoc 2019 PDF Drukuj Email

W obchody tegorocznego Święta Wielkiej Nocy nasi strażacy tradycyjnie zaangażowali się już od Wielkiego Czwartku, rozpoczynając je, jak co roku, od wielkiego sprzątania. Później był już udział w liturgii Wielkiego Tygodnia, która dla nas strażaków oznaczała pewne zmiany, związane z umiejscowieniem  Grobu Pańskiego. Po wartach przy Grobie Chrystusa, nadeszła Wielka Niedziela, a wraz z nią uroczysta rezurekcja i – oczywiście - pełna gala. Po uroczystościach było jeszcze pamiątkowe wspólne zdjęcie i rozeszliśmy się, aby resztę tego świątecznego czasu spędzić z najbliższymi. Poniżej krótki fotoreportaż z tego uroczystego wydarzenia.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 43


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.