Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
213
526
1216

-690

Wszystkich odwiedzin
Od początku 914 986
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Święto Niepodległości PDF Drukuj Email

11 listopada, jak co roku, uroczyście obchodziliśmy 98 rocznicę odzyskania przez nasz Kraj niepodległości. Z tej okazji odprawiona została msza w intencji Ojczyzny, wspólnie przemaszerowano na cmentarz, gdzie na grobach poległych w I-szej wojnie światowej złożono wiązanki kwiatów, a na zakończenie, w sali naszego kina, odbył się okolicznościowy, patriotyczny montaż słowno – muzyczno – poetycki. Poniżej kilka zdjęć z tego ważnego święta. Zdjęcia: Michał Skorupski.

Więcej…
 
Powiatowe ćwiczenia jednostek ochrony przeciwpożarowej z terenu powiatu brzeskiego – 2016 PDF Drukuj Email

14 października 2016 r. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku przeprowadziła ćwiczenia mające na celu sprawdzenie umiejętności strażaków ochotników podczas symulowanych zdarzeń. W ćwiczeniach udział wzięło 19 jednostek OSP z terenu naszego powiatu, w tym także nasza. Biorący udział w ćwiczeniach mieli do wykonania trzy zadania związane z zakresem działania strażaków ratowników. Przebieg ćwiczeń przedstawia poniższy fotoreportaż, do którego zdjęcia wykonał dh Michał Skorupski.

Więcej…
 
Ćwiczenia w Radłowie PDF Drukuj Email

30 września 2016 roku, nasza jednostka, jednym ciężkim samochodem gaśniczym, w ramach Małopolskiej Brygady Odwodowej Państwowej Straży Pożarnej – Kompania Gaśnicza Tarnów – brała udział w ćwiczeniach gaśniczych w kompleksie leśnym Radłów. Oprócz OSP Czchów, z powiatu brzeskiego w ćwiczeniach brały także udział jednostki OSP z Gnojnika i Szczurowej. Poniżej fotoreportaż z ćwiczeń.

Więcej…
 
5 Rajd Polski Historyczny PDF Drukuj Email

W sobotę 3 września, nasz czchowski rynek zapełnił się pięknymi, starymi lecz bardzo jeszcze żwawymi samochodami. To uczestnicy corocznego historycznego rajdu właśnie tutaj wyznaczyli sobie jeden z punktów postojowych. Było co pooglądać, posłuchać dźwięków krzepkich jeszcze silników, zadumać się nad postępem motoryzacji. My także mieliśmy skromny udział w tym wydarzeniu, a jak to wyglądało, przedstawia kilka poniższych zdjęć.

Więcej…
 
Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze 2016 PDF Drukuj Email

14 sierpnia 2016 roku, na stadionie w Złotej, odbyły się zawody sportowo pożarnicze, w których wzięły udział wszystkie jednostki OSP z terenu naszej gminy, a OSP Tworkowa dodatkowo wystawiła drużynę żeńską. Zawody upłynęły w sportowej atmosferze, a doping zebranej publiczności sprawił, że ta widowiskowa strażacka impreza nad wyraz była udana. Zawody zakończyła gorąca grochówka i wręczenie dyplomów oraz pucharów. Poniżej fotorelacja.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 37


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.