Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
93
594
854

-260

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 103 434
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze 2012 PDF Drukuj Email

W niedzielę 15 lipca br. odbyły się Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze. Miejscem tegorocznych strażackich zmagań była Tymowa, a organizatorami OSP Tymowa i OSP Tworkowa, których zadaniem było przygotowanie obiektu dla potrzeb strażackiej rywalizacji, toru przeszkód oraz zabezpieczenie całej niezbędnej logistyki. Ludzie i pogoda nie zawiedli, rywalizacja choć zacięta, toczyła się w sportowej atmosferze, a jak to wszystko wyglądało, przedstawia poniższy reportaż.

Więcej…
 
Piknik charytatywny na rzecz Basi PDF Drukuj Email

Zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Gwarantujemy wiele atrakcji, z których dochód zostanie w pełni przeznaczony na rehabilitację chorej dziewczynki. Podczas trwania pikniku będzie można zakupić cegiełki w cenie 9, 99 zł. Zakup trzech cegiełek uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagród głównych, takich jak między innymi: rower, weekend w hotelu w Łaziskach dla dwóch osób z pełnym wyżywieniem, telefon komórkowy, przegląd samochodowy.

Więcej…
 
Kolejna lekcja poglądowa PDF Drukuj Email

Jak już informowaliśmy, opiekunowie szkolnego kółka "Pierwszej pomocy i bezpieczeństwa" w Publicznej Szkole Podstawowej w Czchowie, postanowili odbywać ze swymi podopiecznymi praktyczne i poglądowe szkolenia w naszej jednostce. Dzisiaj właśnie odbyła się kolejna, druga już, praktyczna lekcja zasad udzielania pomocy i bezpieczeństwa. Fotoreportaż z tego wydarzenia przygotował druh Paweł Kantek.

Więcej…
 
Czyżby przyszli strażacy? PDF Drukuj Email

Korzystając z bliskości (przedszkole mieści się w tym samym budynku co straż), a co za tym idzie i lepszej sposobności, kolejna grupa czchowskich przedszkolaków odwiedziła naszą strażnicę. Zafascynowanie, podziw i satysfakcja z możliwości bliskiego obcowania ze strażakami i ich sprzętem, jak zwykle nie miały granic. Rezolutne dzieci chłonęły wręcz strażackie opowieści, z ciekawością przyglądając się naszemu wyposażeniu. Z pewnością niejeden (niejedna?) z tych młodziutkich ludzi będzie w przyszłości strażakiem. Odwiedziny udokumentował druh Paweł Kantek.

 

Więcej…
 
Boże Ciało PDF Drukuj Email

Tradycyjnie już, nasi strażacy wzięli udział w honorowej asyście podczas procesji Bożego Ciała. Pełna gala oraz ścisłe przestrzeganie wcześniej poczynionych ustaleń pozwoliły na godne i bez potknięć zaprezentowanie naszej jednostki podczas tego ważnego święta.
Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z tego świątecznego dnia.

Więcej…
 
Pożar - ewakuacja - ćwiczenia PDF Drukuj Email

29 maja 2012 roku, w czchowskiej Szkole Podstawowej, odbyły się z udziałem młodzieży, personelu szkoły i naszej jednostki, ćwiczenia mające na celu utrwalenie znajomości zasad postępowania na wypadek pożaru. Dobrze przygotowana przez pedagogów młodzież, wykazała się podczas ćwiczeń pełnym opanowaniem zasad obowiązujących w czasie tego typu zdarzeń. Ten szczególny sprawdzian zakończył się pokazem sprzętu osobistej ochrony strażaka.
Przebieg ćwiczeń dokumentował fotograficznie dh Jerzy Wojakiewicz. Zapraszamy do obejrzenia poniższej foto-relacji.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia31323334353637383940następnaostatnia »

Strona 31 z 41


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.