Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
408
830
595

+235

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 026 935
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Podziękowanie PDF Drukuj Email

Ochotnicza Straż Pożarna w Czchowie, serdecznie dziękuje Dyrekcji Zespołu Elektrowni Wodnych Rożnów, za bezpłatne przekazanie naszej jednostce 600 litrów środka pianotwórczego, niezbędnego podczas akcji ratowniczo gaśniczych prowadzonych przez naszą jednostkę. Jest to kolejny już tego typu dar elektrowni.

 
Boże Ciało PDF Drukuj Email

Tradycyjnie, jak od lat - wyjątkiem był ubiegły rok, kiedy to ze względu na powódź nie braliśmy udziału w procesji - uczestniczyliśmy w uroczystościach Bożego Ciała. Nasi druhowie tworzyli honorową asystę Najświętszego Sakramentu w czasie procesji do czterech ołtarzy. Jak prezentowaliśmy się, przedstawiają poniższe zdjęcia.

Więcej…
 
Kolejni goście w naszej strażnicy PDF Drukuj Email

O zwiększonym ostatnio zainteresowaniu służbami mundurowymi, w tym i strażą pożarną, świadczą coraz częstsze odwiedziny w strażackich remizach młodzieży, w tym młodzieży szkół średnich. Poniższy fotoreportaż pokazuje kolejną grupę naszych gości, którzy z dużym zainteresowaniem oglądali sprzęt i wysłuchali pogadanki na temat zakresu, metod działania i organizacji jednostek OSP. Niejako przy okazji, dowiedzieliśmy się, że gdyby nasi druhowie (przynajmniej kilku) posiadali przeszkolenie dydaktyczne, to takich odwiedzin mielibyśmy znacznie więcej. Miejmy nadzieję, że nasi przełożeni - zwłaszcza z Państwowej Straży Pożarnej - szybko się o tym nie dowiedzą, bo dodatkowe, obowiązkowe kursy mamy jak w banku.

Więcej…
 
Nasi strażacy w Ludźmierzu. PDF Drukuj Email

Z okazji 90-lecia Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, Oddział Wojewódzki ZOSP RP w Krakowie, zorganizował w Sanktuarium Matki Boskiej Ludźmierskiej, wojewódzkie uroczystości, połączone z pielgrzymką samochodową strażaków. W uroczystościach tych – wraz z druhami z Biskupic Melsztyńskich i Złotej – brali udział i nasi koledzy. Poniższy fotoreportaż tylko w części oddaje nastrój i rozmiar tej strażackiej imprezy. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Więcej…
 
Gminny Dzień Strażaka. PDF Drukuj Email

W sobotę 28 maja 2011 r obchodziliśmy gminną uroczystość Dnia Strażaka. Tym razem u gościnnych jurkowskich druhów. Strażackie święto rozpoczęła msza święta, po niej pod remizą OSP Jurków nastąpiła krótka część oficjalna, po której - już w luźnej atmosferze - spotkaliśmy się przy wspólnym posiłku.W czasie dzisiejszej uroczystości, kolega z naszej jednostki, druh Tomek Gawełda odznaczony został Medalem Za Ofiarność i Odwagę, przyznanym za szczególny wkład pracy i poświęcenie w czasie ubiegłorocznej powodzi. Gratulujemy!
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tych wydarzeń.

Więcej…
 
Gościnnie u sąsiadów. PDF Drukuj Email

Z okazji okrągłej bo setnej rocznicy istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Filipowicach, przedstawiciele naszej jednostki - razem z druhami z OSP Jurków - złożyli kurtuazyjną wizytę sąsiadom zza Dunajca. Po złożeniu stosownych życzęń i dokonaniu wpisu do Księgi Pamiątkowej ugoszczeni zostaliśmy pysznym jadłem i napitkiem. Ze względu na własną - w tym samym dniu - uroczystość, niestety nie mogliśmy do końca być obecni na święcie filipowickich druhów. Z całego serca życzymy im następnych - conajmniej - stu lat!
Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia313233343536373839następnaostatnia »

Strona 34 z 39


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.