Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
183
390
317

+73

Wszystkich odwiedzin
Od początku 1 139 015
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nasi druhowie odznaczeni. PDF Drukuj Email

26 marca br. na uroczystym posiedzeniu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Krakowie, Krzyżami Zasługi, odznaczeni zostali między innymi i nasi koledzy.
W uznaniu zasług i zaangażowania w szeroko pojęte sprawy ochrony przeciwpożarowej Złotym Krzyżem Zasługi - nadanym przez Prezydenta RP - uhonorowany został druh Stanisław Kozdrój, a Brązowym Krzyżem Zasługi druh Dominik Kotas.

Więcej…
 
Sprawdzian gotowości bojowej. PDF Drukuj Email

16 lutego 2011 r. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku przeprowadziła w naszej jednostce kontrolę gotowości bojowej. Sprawdzeniu poddane zostało wyposażenie i stan sprzętu oraz umiejętność działania strażaków podczas pozorowanej akcji ratowniczej. Ocena końcowa: bardzo dobry.
Poniżej fotoreportaż z kontroli.

Więcej…
 
Czchowskie bezprawie!!! PDF Drukuj Email

Wielokrotnie już informowaliśmy, apelowaliśmy, ostrzegaliśmy, żeby na placu przed remizą nie parkować samochodów. To jest niezgodne z prawem, niebezpieczne dla potrzebujących pomocy, nieetyczne wręcz! Jaki skutek przynoszą nasze monity obrazują poniższe zdjęcia, wykonane po wyjeździe na akcję karetki i samochodu ratownictwa technicznego straży. Zapchany pojazdami plac, brak miejsca dla strażaków zdążających do akcji, a przez to zablokowane boksy garażowe! To efekt naszego upominania i przypominania, to obraz ludzkiej bezmyślności! Taka sytuacja to wręcz uniemożliwienie podjęcia akcji ratowniczej, na którą być może czeka ktoś umierający! Apelujemy tym razem już do policji - pomóżcie! Spełnijcie po prostu Wasz obowiązek i wyegzekwujcie zapisy prawa, a być może ktoś będący w potrzebie, z wdzięcznością o Was pomyśli.

Więcej…
 
UWAGA - WAŻNE! PDF Drukuj Email

W związku ze zbliżającym się okresem rozliczania podatków i znaną już powszechnie możliwością odpisania jednego procenta na wybrane cele społeczne, apelujemy do wszystkich tych, którzy zamierzają ten 1 % przekazać na straż:
- przekażcie Państwo swe pieniądze chłopcu choremu na białaczkę, któremu każdy grosz wpłacony na konto fundacji pomagającej w Jego leczeniu, bardzo pomoże!
Ten 12-letni chłopiec bardzo pragnie żyć - otwórzmy swe serca i wesprzyjmy Go!
A oto numer konta, który należy podać, wskazując na odbiorcę tego szlachetnego daru: Fundacja Przeciwko Leukemii. KRS 0000151978. Nr konta: 47 1240 1109 1111 0000 0516 5182 z dopiskiem: dla Kamila Motaka.

 
List otwarty. PDF Drukuj Email

W związku z przedstawianą ostatnio w mediach sprawą tragicznego wypadku strażaka, który podczas pełnienia swych obowiązków stracił obydwie nogi, Zarząd naszej jednostki wystosował do Prezesa ZOSP RP Waldemara Pawlaka list otwarty, którego treść niżej prezentujemy.

Więcej…
 
Walne zebranie sprawozdawczo wyborcze. PDF Drukuj Email

15 stycznia 2011 roku odbyło się w naszej jednostce zebranie sprawozdawczo wyborcze, które swą obecnością zaszczycili: burmistrz Czchowa – Marek Chudoba, Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP – Marian Zalewski, Komendant Oddziału Gminnego ZOSP RP – Piotr Musiał i Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku – brygadier Dariusz Pęcak.
Przy ponad 75 % obecności członków, podsumowaliśmy dokonania minionej kadencji, udzieliliśmy absolutorium ustępującemu Zarządowi i wybraliśmy nowy… , stary Zarząd.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia31323334353637383940następnaostatnia »

Strona 38 z 41


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.