Statystyki [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
180
301
460

-159

Wszystkich odwiedzin
Od początku 988 770
Reklama
Reklama

Mapa pogodowa

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
UWAGA - WAŻNE! PDF Drukuj Email

W związku ze zbliżającym się okresem rozliczania podatków i znaną już powszechnie możliwością odpisania jednego procenta na wybrane cele społeczne, apelujemy do wszystkich tych, którzy zamierzają ten 1 % przekazać na straż:
- przekażcie Państwo swe pieniądze chłopcu choremu na białaczkę, któremu każdy grosz wpłacony na konto fundacji pomagającej w Jego leczeniu, bardzo pomoże!
Ten 12-letni chłopiec bardzo pragnie żyć - otwórzmy swe serca i wesprzyjmy Go!
A oto numer konta, który należy podać, wskazując na odbiorcę tego szlachetnego daru: Fundacja Przeciwko Leukemii. KRS 0000151978. Nr konta: 47 1240 1109 1111 0000 0516 5182 z dopiskiem: dla Kamila Motaka.

 
List otwarty. PDF Drukuj Email

W związku z przedstawianą ostatnio w mediach sprawą tragicznego wypadku strażaka, który podczas pełnienia swych obowiązków stracił obydwie nogi, Zarząd naszej jednostki wystosował do Prezesa ZOSP RP Waldemara Pawlaka list otwarty, którego treść niżej prezentujemy.

Więcej…
 
Walne zebranie sprawozdawczo wyborcze. PDF Drukuj Email

15 stycznia 2011 roku odbyło się w naszej jednostce zebranie sprawozdawczo wyborcze, które swą obecnością zaszczycili: burmistrz Czchowa – Marek Chudoba, Prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP – Marian Zalewski, Komendant Oddziału Gminnego ZOSP RP – Piotr Musiał i Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku – brygadier Dariusz Pęcak.
Przy ponad 75 % obecności członków, podsumowaliśmy dokonania minionej kadencji, udzieliliśmy absolutorium ustępującemu Zarządowi i wybraliśmy nowy… , stary Zarząd.

Więcej…
 
Nasz nowy nabytek. PDF Drukuj Email

Nauczeni doświadczeniem ubiegłego roku, kiedy to w najgorętszym okresie klęskowych opadów deszczu zmuszeni byliśmy pożyczać tego typu sprzęt, zakupiliśmy dla naszej jednostki przyczepkę samochodową. Służyć ona będzie do transportu sprzętu do wypompowywania wody oraz ewentualnej ewakuacji dobytku. Mamy cichą nadzieję, że nie będzie ona zbyt szybko potrzebna lecz w razie potrzeby, każdej chwili będzie można jej użyć.
Przyczepkę zakupiliśmy z własnych środków finansowych.

Więcej…
 
Zima nie odpuszcza. PDF Drukuj Email

W związku z ostrym atakiem zimy - obfite opady śniegu i silny mróz - wystąpiły spore utrudnienia w naszym codziennym życiu.Trudniej nam się poruszać po drogach i chodnikach, ostrzej musimy palić w piecach aby dogrzać wychłodzone domy i mieszkania.
Prosimy, w związku z tym, o zwiększoną ostrożność - zarówno na drogach jak i podczas, prozaicznego wydawało by się, paleniu w piecach. Zima to również czas zwiększonej ilości zatruć tlenkiem węgla (czadem) oraz liczniejszych kolizji i wypadków drogowych - szczególnie uważajmy więc, zarówno w roli kierowców jak i pieszych, uważajmy podczas korzystania z urządzeń grzewczych, pamiętajmy: licho nie śpi!
Na prezentowanych poniżej zdjęciach, nasi strażacy odśnieżają potężną powierzchnię hali sportowej. To też zagrożenie z zimą związane.

Więcej…
 
Radio Kraków z wizytą w OSP Czchów PDF Drukuj Email

W niedzielę 21 listopada 2010 roku w Radio Kraków będzie można wysłuchać audycji o czchowskiej straży, w której prezentowane będą sprawy dotyczące naszej jednostki. Audycję zrealizował red. Jan Stępień. Zapraszamy do jej wysłuchania o godzinie 7 rano.

 
« pierwszapoprzednia3132333435363738następnaostatnia »

Strona 36 z 38


© Oficjalny Portal OSP w Czchowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.